800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOREA REGIA

Nově zrekonstruovaný slunečný a moderní hotel se nachází na svahu Hradního vrchu, jehož vrcholek zaujímá Bratislavský hrad. Hotel má výhled na Dunaj, je obklopen zelení. Centrum města je snadno dostupné tramvají, jejíž zastávka je umístěna na nábřeží v nevelké vzdálenosti od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově zrekonstruovaný slunečný a moderní hotel se nachází na svahu Hradního vrchu, jehož vrcholek zaujímá Bratislavský hrad. Hotel má výhled na Dunaj,  je obklopen zelení. Centrum města je snadno dostupné tramvají, jejíž zastávka je umístěna na nábřeží v nevelké vzdálenosti od hotelu.

Stravování

Snídaně s možností výběru kontinentální nebo bufetové varianty. Obědy a večeře s obsluhou

Vybavení hotelu

Po komplexní rekonstrukci je hotel vybaven recepcí, barem, restaurací s kapacitou 200 osob, třemi salonky, sportovně relaxačním centrem a kongresovým sálem s odpovídající technikou. V celém hotelu je k dispozici bezplatně WIFI . Parkoviště u hotelu je střeženo kamerovým systémem.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou nekuřácké a mají vlastní příslušenství, telefon, rádio, SAT TV, pokojový trezor a přípojku pro notebook  a kabelové připojení na internet. Pokoje v kategorii business a apartmá jsou  klimatizovány. V hotelu jsou tři bezbariérové pokoje a je zde možnost pobytu se psem.

Počasí

Bratislavský kraj

13°C Slabý déšť

×