800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrajem Juraje Jánošíka

Bešeňová | Demänovská dolina | Chopok | Liptovský Mikuláš | Vlkolínec | Valaská Dubová | Oravský hrad | Strečno | Žilina | Terchová | Vrátná dolina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1 den: Odjezd z nástupních míst, příjezd do Bešeňové, ubytování v hotelu kategorie ***, individuální volno, možnost koupání a relaxace v termálním parku Bešeňová (venkovní a kryté bazény s léčivou termální vodou o teplotě od 24 do 39 stupňů Celsia. Vodní atrakce, vířivky, vodopády, perličky, relax centrum, masáže, solarium, wellness centrum). Večeře a nocleh.
2. den: Snídaně, individuální volno  ke koupání a relaxaci v termálních bazénech v Bešeňové,   nebo možnost účasti na celodenním  výletu  do oblasti Nízkých Tater. Výlet zahrnuje zastávku u dřevěného kostela ve  Svatém  kříži, návštěvu  Demänovské doliny s překrásnou přírodou a největším jeskynním komplexem (nejznámější  jeskyně Slobody a Demänovská Ladová Jaskyňa), za příznivého počasí můžeme vyjet lanovkou  pod vrchol Chopku  s možností  krátké  pěší túry  po hřebeni. Návrat do místa ubytování, možnost koupání  v termálních bazénech v Bešeňové, večeře, nocleh.
3.den : Snídaně, individuální volno ke koupání a relaxaci v termálních bazénech v Bešeňové  nebo výlet na Oravu. Návštěva skanzenu lidové architektury  ve  Vlkolínci nejzachovalejší  rezervace lidové kultury na Slovensku, čistě dřevěná obec s první zmínkou  v r. 1376, nyní zapsaná v seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Valaská Dubová, Jánošíkova krčma - historický hostinec, kde byl dopaden obávaný zbojník. Pokračování k Oravskému hradu, rozsáhlý hrad, který  patří k těm nejzachovalejším, v současné době zde sídlí Oravské muzeum s rozsáhlou expozicí. Návštěva hlavního střediska Západních Tater – Zuberece, možnost prohlídky zdejšího skanzenu.  Návrat do místa ubytování v Bešeňové , možnost koupání, večeře, nocleh.
4.den : Snídaně, individuální volno ke koupání a relaxaci v termálních bazénech v  Bešeňové nebo výlet  do oblasti Malé Fatry. Nejprve zastávka na  Strečně, velmi pěkně zrekonstruovaný hrad nad Váhem, z hradního nádvoří je krásný výhled na celé horní Pováží.  Hrad založil   Matus Cak Trenciansky, v 90. letech byl hrad  zrekonstruovaný a zpřístupněný veřejnosti. Zastávka ve městě  Žilina,  s jedinečnou historií a množstvím historických památek. Pokračujeme do Terchové, 400 let stará obec pod majestátním vrchem Rozsutec, pokládá se za rodiště J.Jánošíka, je východiskem do nádherné Vrátné doliny,  pěší vycházka, návrat do místa ubytování, možnost koupání, večeře, nocleh.
5.den : Snídaně, individuální volno, návrat po trase zájezdu do ČR.

Trasa zájezdu

Plzeň, Rokycany, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava, Brno, Prostějov, Olomouc, Hranice na Moravě, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava

Počasí

Banskobystrický kraj

10°C Převážně oblačno

Bratislavský kraj

10°C Převážně oblačno

Košický kraj

9°C Jasno

Nitranský kraj

10°C Slabý déšť

Prešovský kraj

9°C Jasno

Trenčínský kraj

10°C Oblačno

Trnavský kraj

10°C Oblačno

Žilinský kraj

9°C Oblačno

×