800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalokarpatská vinná cesta

Pestrý program | dobré služby v příjemném hotelu | v blízkosti ČR | pro kolektiv možno zajistit i jiný termín.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1.den: Odjezd v ranních hodinách z potvrzených nástupních míst, přejezd přes ČR na Slovensko do Bratislavy. Město se rozkládá v severozápadní části Podunajské nížiny, v předhůří Malých Karpat, nedaleko od soutoku Moravy s Dunajem. Malé Karpaty představují část málo dotčené přírody, která zasahuje až do samotné metropole. Okolí Města je dnes upravené jako velký lesopark. Příjezd do hotelu Premium v odpoledních hodinách,  nápoj na uvítanou, ubytování v hotelu,  individuální volno k prohlídce města, možnost dokoupení relaxačních  služeb v hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
2.den: Snídaně, procházka Starým městem, kde se nachází většina kulturních a historických památek. Celé bratislavské staré město je vydlážděno a upraveno do pěší zóny s množstvím fontán, vodotrysků, pouličních soch, restaurací, a kaváren, např.  Hlavní náměstí, kterému  dominuje Maxmiliánova fontána a Stará radnice (komplex budov ze 14. a 15. století), dnes sídlo městského muzea, Primaciální náměstí a palác, Františkánské náměstí, Michalská veža (jediná brána z původního středověkého opevnění, jedna z nejstarších budov ve městě), Hviezdoslavovo náměstí s řadou  vodotrysků  a  majestátní budova Slovenského národního divadla. Od Bratislavského hradu odděluje Staré město rušná čtyřproudá silnice. Příchod na hrad je možný po nadchodu a nebo pod nájezdem na Nový most,  známý pod názvem Most SNP, jehož zajímavostí je vyhlídková kavárna a terasa. Krásný pohled na město je z vyhlídkové kavárny i z Bratislavského hradu. Po procházce městem návrat do hotelu, kde je připravena slavnostní večeře (4- chodové menu s pečenou husou a0,25 l vína pro osobu), folklorní hudba, možnost večerního posezení nebo relaxace v hotelovém relax centru, nocleh.
3.den: Snídaně,  výlet do Malých Karpat spojený s návštěvou hradu Červený kameň, kde návštěvníci mohou poznat zajímavosti životního stylu šlechty, prohlídka hradního opevnění, volný program, návštěva keramické dílny s více než stoletou tradicí.  Malokarpatská vinná cesta nás dovede až do jednoho z místních sklípků, kde bude možnost ochutnat několik druhů vín a dozvíme se také něco o výrobě vína. Návrat do hotelu,  večeře a nocleh. 
4.den: Snídaně, odjezd přes Rakousko s krátkou zastávkou ve Vídni,  do ČR.

Trasa zájezdu

Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Jihlava (dálnice), Brno

Počasí

Banskobystrický kraj

10°C Slabý déšť

Bratislavský kraj

10°C Slabý déšť

Košický kraj

9°C Oblačno

Nitranský kraj

10°C Oblačno

Prešovský kraj

8°C Slabý déšť

Trenčínský kraj

10°C Jasno

Trnavský kraj

10°C Jasno

Žilinský kraj

9°C Slabý déšť

×