Slovensko | Nitranský kraj | Patince

BONAPARTE A KORZIKA

Přidat k oblíbeným

Poloha a popis

UBYTOVÁNÍ

BONAPARTE: 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo), Spr.+WC, TV, rádio, lednice, klimatizace, Wi-Fi připojení. Pokoje bez balkonu
KORZIKA: 2 - lůžkové pokoje (nové postele) s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo), Spr.+WC, TV, rádio, lednice, klimatizace, Wi-Fi internet, balkon se 2 stoličkami

Pokoje se 2 přistýlkami na ověření.

STRAVA (léto)

Polopenze. Možnost dokoupení obědů v některé z restaurací nebo bufetů v areálu.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Bližší informace o možnost rybolovu najde ZDE .

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma;
Ve Wellness hotel Patince nebo areálu:
Zapůjčení horského kola: 2,-€/hod, Tenisový kurt: 6,6 €/hod, Volejbal/nohejbal: 2,-€/hod., Minigolf: 1,-€/osoba.

DÍTĚ (léto)

Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

KOUPÁNÍ

V areálu LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ (50 m) se nachází 5 bazénů (v ceně) - provoz koupaliště cca od poloviny června do cca 2.9. - dle počasí (teplota vody v bazénech: 24 - 34 °C):
- tobogánový svět s dopadovým bazénem 10x12 m: 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky (celková délka 150 m)
- sportovní bazén (44 x 20 m). Hloubka vody je: 115 - 180 cm. Slouží pro plavce, poskytuje možnost uspořádání vodního póla, plaveckých závodů a jiných vodně-sportovních činností.
- dětský bazén s teplotou termální vody 27 - 30 °C, (20 x 10 m). Slouží pro nejmenší, hloubka vody se pohybuje od 20 do 40 cm.
- rekreační dětský bazén s teplotou vody 27 - 28 °C, (18m x 17m) a hloubkou ( od 60 cm do 100cm) slouží pro neplavce a zabezpečí zábavu pro větší děti.
- sedací (odpočinkový) bazén s 30 - 34 °C termální vodou nabízí zážitek i v zamračeném počasí. Hloubka vody je: 95 cm. Rozměry: 18m x 16m.
- plavecký bazén s 27 - 29 °C termální vodou slouží rekreačním plavcům, kteří jsou míň nároční na délku trati. Hloubka vody je: 150 - 160 cm. Rozměry: 18m x 12m. Dále umělé jezero s rozlohou 1,4 ha, které se využívá k vodním sportům a rybolovu.

Bazénový a saunový svět ve WELLNESS HOTELU PATINCE (350 m) - za poplatek (se slevou 30%)
- velký vnitřní relaxační bazén (31 °C) s vodními atrakcemi (hydromasáže, masážní vodní děla, masážní vodní postele, protiproud, vodní jeskyň, vodní hřib, římská bahenní koupel, vířivka pro 10 osob (36 °C)
- dětský bazén (33 °C, max. 70 cm) s tobogánem a dětský koutek
- sedací relaxační bazén (36 °C): termální voda má příznivý vliv na pohybové ústrojí
- venkovní letní bazén (600 m2, 27 °C) s tobogánem a lezeckou stěnou
- venkovní letní dětský bazén (max. 40 cm, 30 °C) se skluzavkou
- SAUNOVÝ SVĚT: finská, parní a bylinková sauna, ledárium, Kneippova koupel, vířivá vana, sluneční louka (= druh solária),
- SPA a KOSMETIKA: různé masáže (i Thajské), koupele, zábaly, kosmetika aj.

Provoz letních bazénů dle počasí (cca polovina června do 2.9.).

PARKOVÁNÍ

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN!

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 12.30 do 16.30 hod a večeří od 17.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=5 již zohledněna v ceně týdenního pobytu!

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT:
- ubytování s polopenzí (snídaně - jednotné rozšířené, večeře - jednotné menu o 2 chodech = polévka + hl. jídlo
- ZDARMA: vstup na letní termální koupaliště (7.30 - 20.00 hod) a na Tobogánový svět (10.00 - 19.00 hod), rekreační poplatek, úschova vlastních kol a parkování, Wi-Fi.
- SPECIÁLNÍ BONUS: sleva 30% na celodenní a 3 hodinové vstupné do bazénového světa WELLNESS HOTELU PATINCE (350 m)! Dítě do 5,99 let v doprovodu dospělé osoby má vstup zdarma!

Vstup na termální koupaliště je zabezpečeno náramkovým systémem. Je možné pobyt na termálním koupališti neomezeně přerušovat, dle potřeby.

CELKOVÁ KAPACITA

42 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

zdarma

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP na LETNÍ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ a TOBOGÁNOVÝ SVĚT - otevírá 20.6.2020

PROČ K NÁM ?

Proč penzion BONAPARTE a KORZIKA Patince
- neomezený vstup na letní termální koupaliště a Tobogánový svět ZDARMA!
- v těsném sousedství areálu termálního koupaliště
- sleva 7=5 (již zohledněna v ceně pobytu)
- SLEVA 30% na celodenní a 3 hodinový vstup do bazénového světa WELLNESS HOTELU PATINCE (děti do 5,99 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup ZDARMA).
v penzionu Bonaparte na pokojích klimatizace

VYBAVENÍ

BONAPARTE - restaurace, společenská místnost s TV, stolní tenis, venkovní ohniště, úschova kol - vše k dispozici i pro ubytované v penzionu, Wi-Fi ve společ. prostorách. KORZIKA (penziony leží naproti sobě).V penzionu KORZIKA Wi-Fi internet v celém budově, elegantní společenská místnost s kuchyňským koutem.

V areálu: tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, skákací hrad a trampolína, příp. další služby ve Wellness hotelu Patince (půjčovna horských kol, bowling, saunový svět, fitness, masáže, bar, restaurace aj.)

POLOHA

Penziony jsou umístěny v těsném sousedství areálu termálního koupaliště Patince, rekreačního areálu rozprostírajícího se na ploše 27 ha, 15 km od Komárna. Areál, který leží cca 500 m od břehů Dunaje, byl vybudován okolo termálního pramene s teplotou 27°C, který vyvěrá z hloubky 180 - 200 m a má blahodárný vliv na pohybový aparát. Vedle penzionů tajná branka na koupaliště (zkratka na koupaliště).
Patince jsou nejjižnější obcí Slovenska v podstatě na hranicích s Maďarskem a proto jsou ideálním výchozím místem do Maďarska (např. Ostřihom s termálním koupalištěm 38 km, Györ s termálním areálem a ZOO 45 km, hlavní město Budapešť 85 km).
Vhodné je spojit pobyt s cyklistikou - kolem Dunaje jsou zbudovány malebné cyklotrasy. Možnost zakoupení vyhlídkových plaveb po Dunaji. Organizované výlety z Ostrihomi do Visegradu a Budapešti.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd z Komárna po silnici č. 63 do Patinců, značeno. Parkování vedle penzionu na vlastním parkovišti.Trasa: Praha - Patince: 439 km; Brno- Patince: 244 km;Ostrava - Patince, délka trasy: 307 km
Výhodné autobusové spojení z Prahy (Jihlavy, Brna, Braislavy) najdete ZDE!

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem (tratě č. 131 a 135 ŽSR) či autobusem do Komárna - 15 km, odtud linkovým autobusem do zastávky "Patince-lázně", zastávka u vstupní brány do areálu (100 m).

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Vybavení hotelu

 • Spa, Welness, Thalasso - v hotelu
 • Bar
 • Plážová dovolená
 • Bowling
 • Parkoviště
 • Posilovna
 • Přístup k Internetu
 • Masáže
 • Minigolf
 • Domácí zvířata nepovolena
 • Restaurace v objektu(á la carte)
 • Sauna
 • Stolní tenis
 • Tenis
 • TV místnost
 • Volejbal
 • Přístup k wifi
 • GT03-ET06

Vybavení pokoje

 • klimatizace
 • balkón
 • rádio
 • lednička
 • sprcha
 • toaleta