800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THERMAL KESOV - léto

  • Nachází se v příjemném prostředí v obci Poľný Kesov.
  • /ul>

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Thermal Kesov je součástí Thermalparku Nitrava a se nachází v příjemném prostředí v obci Poľný Kesov, nedaleko Nitry. Je snadno přístupný do 15 minut jízdy autem od výjezdu z rychlostní silnice R1 směr Nitra - jih. Termální voda, která je v některých bazénech, blahodárně působí při nemocech pohybového ústrojí, na revma, na nervový systém, poúrazové svaly, regeneraci mozku a nervových zakončení.

Vybavení

Recepce, restaurace, lobby bar, letní terasa, Jánošíkův salonek, společenská místnost, dětský koutek. V areálu badminton, půjčovna sportovních potřeb, trampolíny, v létě dětská animace, pískoviště. Wellness: masáže (přes týden na objednávku), aquazumba. Hotel prošel v roce 2014 rekonstrukcí. WELLNESS: 3 sauny (finská, parní a infra), jacuzzi (vířivá vana) a tepidárium s lehátky, ochlazovací bazén. Na objednávku masáže, manikúra a pedikúra. BAZÉNOVÁ HALA se 3 bazén a nápojovým barem: - 2 zážitkové bazény s chrličem vody, divoká řeka, lavice s masážními tryskami (hloubka 140 m, max. 36 °C), vířivý bazén (hloubka 100 cm, max. 37 °C) - dětský bazén s vodním stříkajícím hříbkem a skluzavkou (hloubka 50 cm, max. 35 °C) - výplavový bazén s termální minerální vodou (hloubka 130 cm, max. 30 °C) HYPERTERMÁLNÍ BAZÉN - vnitřní bazén s termální minerální vodou do 39 °C (nad bazénem terasa s obsluhou) CELOROČNÍ TOBOGÁNOVÁ ARÉNA (k dispozici v průběhu roku roku 2016, o otevření vás budeme informovat): - 7 tobogánů pro malé i velké vč. překvapení - tobogán s výstižným názvem Kesovská raketa (jediný svého druhu na Slovensku).

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (vhodná pro 1 dospělého nebo max. 2 děti do 13,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, župan.

Strava

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly (v případě nízké obsazenosti výběr z menu). Možnost dokoupení večeří (výběr ze 2 menu) za příplatek v CK a obědů na místě. Programové balíčky: polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 2 menu.

Počasí

Nitranský kraj

15°C Skoro jasno

×