800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THERMAL

Hotel se nachází v okrajové části městečka, přímo u areálu termálního koupaliště Vadaš a krytého bazénu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

Krátkodobé pobyty na vyžádání.

Parkování

Velké parkoviště u hotelu je nehlídané a bez poplatku, možné je také parkovat na hlídaném parkovišti za hotelem za poplatek.

Poloha

Štúrovo je město na jižním Slovensku, nedaleko hranice s Maďarskem. Do maďarské Ostřihomi lze dojít po městském mostu cca za 30 min. od hotelu. Hotel je situován v okrajové části, přímo u areálu rekreačního komplexu, termálního koupaliště Vadaš Thermal a cca 15-20 min. od centra města a velmi pěkné pěší zóny.

Stravování

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetového stolu, převážně i večeře jsou nabízeny formou bufetu, pouze při menším počtu hostů jsou večeře servírované s výběrem z menu. Možnost stravování a-la-carte.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí s úschovnou zavazadel, doplňkovým prodejem, možnost úschovy cenných předmětů v hotelovém trezoru je zde i zařízená místnost s faxem a přístupem na internet. Na přízemí se nachází restaurace, kde se podávají snídaně a večeře. Součástí je i letní terasa. Ve večerních hodinách je možné posedět ve snack baru, který se nachází na druhém poschodí. Na prvním poschodí je dětský koutek a plně klimatizovaná konferenční místnost. V hotelu si možno objednat i služby maséra a kosmetičky. Z hotelové terasy je krásný výhled na celý areál koupaliště, na město a na ostřihomskou baziliku. v Blízkosti hotelu je krytý bazén se saunou a venkovním bazénem s celoročním provozem.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje u některých je možnost 1- nebo 2 přistýlek. Každý pokoj má vlastní příslušenství, telefon, rádio, SAT TV, minibar, Wi-Fi a u většiny pokojů malý balkónek. Možno vyžádat za příplatek hotelové apartmá pro 2- 4 osoby.

Počasí

Nitranský kraj

10°C Jasno

×