800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SMREK - léto

  • Nachází se v centru města Liptovský Hrádok.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel SMREK je situován v centru města Liptovský Hrádok, cca 12 km východně od Liptovského Mikuláše.

Vybavení

v hotelu SMREK je klientům k dispozici restaurace, kavárna, cocktail bar, 2 salónky, dětský koutek, výtah. V blízkosti (100 m) sauna, masáže, fitness, tělocvična.

Ubytování

2- lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, radiobudík. 2- lůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo nebo pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, radiobudík.

Strava

snídaně - výběr ze snídaňového jídelního lístku. Možnost dokoupení večeří a obědů za příplatek v CK (výběrem z denního lístku).

Informace pro lyžaře

Liptovská Porúbka – nové SKI Centrum Zapač (1,2 km), 2 vleky, 2 svahy s délkou 1,6 km, lyžařská škola a školka. Lyžařský areál Javorovica v Liptovském Jánu (8 km) 4 vleky, více jak 3 km sjezdovek, z toho 2,6 km uměle zasněžovaných. Největší lyžařský areál na Slovensku Jasná (23 km) celkem 28 km sjezdovek (z toho 9 zasněžovaných, 1,6 km osvětlených), 5 sedaček, 1 kabinová lanovka, 11 vleků, snowboarding, paragliding. V okolí upravované běžecké tratě. Po dohodě možno objednat odvoz do některého z mnoha lyžařských areálů v okolí.

×