800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESORT BEATRICE - Depandance MAGNÓLIA

  • Centrum města je vzdáleno 500 m od depandance
  • 200 m od hlavní budovy Resortu Beatrice

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Moderně a velmi vkusně zařízené apartmány a studia nacházející se v Tatranské Lomnici pod úpatím Lomnického štítu, jsou tou správnou volbou pro strávení Vaší dovolené. Ubytování je vhodné pro páry všech věkových kategorií, rodiny s dětmi, ale i pro strávení dovolené s přáteli.

Poloha

Depandance Magnolia se nachází cca 300 m od hlavní budovy Resortu Beatrice, ca 500 m od centra města Tatranská Lomnice a cca 600 m od nástupní stanice lanovky na Skalnaté Pleso. Apartmánový dům je svým vhodným umístěním lehce dostupný všemi dopravními prostředky.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (podávaných v hlavní budově Resortu Beatrice).

Ubytování

Ubytování v apartmánech a studiích. Studio 2+1 s předsíní, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), kuchyňským koutem (se základním kuchyňským vybavením, dvouplotýnkovým vařičem a chladničkou) a obývací místností vybavené TV/SAT (dvě lůžka a pohovka). Ubytování vhodné pro maximálně tři osoby. Apartmán 3+2 se skládá z předsíně, koupelny (sprcha, WC), ložnice (s manželskou postelí a jedním lůžkem) a obývací místnosti. V obývací místnosti se nachází kuchyňský kout, sedací souprava (kterou lze rozložit a využít jako dvoulůžko), TV/SAT a chladnička. Apartmán pro maximálně 5 osob. Apartmán 4+2 se skládá z předsíně, koupelny (sprcha nebo vana, WC), ložnice (s manželskou postelí) a obývací místnosti. V obývací místnosti se nachází kuchyňský kout, sedací souprava (kterou lze rozložit a využít jako dvoulůžko), manželská postel, TV/SAT a chladnička. Apartmán pro maximálně šest osob. Apartmán 6+2 se skládá z předsíně, koupelny (sprcha nebo vana, WC), ložnice (s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky) a obývací místnosti. V obývací místnosti se nachází kuchyňský kout, sedací souprava (kterou lze rozložit a využít jako dvoulůžko), manželská postel, TV/SAT a chladnička. Apartmán pro maximálně deset osob.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (zdarma), restaurace, bar s terasou, sauna, dětská herna, směnárna (vše v Resortu Beatrice), parkoviště.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL RESORT BEATRICE

HOTEL RESORT BEATRICE

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Cena od: 1 881 Kč

Pro skupinu:

×