800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESORT BEATRICE - léto

  • Nádherné prostřední
  • Klidná i aktivní dovolená

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Luxusně zařízená vila Beatrice je situována nedaleko centra Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Místo je vhodné pro strávení aktivní i odpočinkové dovolené v krásném prostředí. Apartmány doporučujeme jak pro romantickou dovolenou, tak i pro rodiny s dětmi.

Poloha

Resort Beatrice se nachází v blízkosti centra Tatranské Lomnice, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořské výšky 2600 m. V okolí se nachází nespočetné množství turistických tras, které nabízí poznání krásné okolní přírody a malebných přilehlých vesniček.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní.

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou a minibarem. Apartmán A2+2 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a ložnicí pro dvě osoby. Některé apartmány jsou mezonetové. Apartmán A4+2 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a dvěma ložnicemi (každá ložnice je pro dvě osoby). Některé apartmány jsou mezonetové. Mezonetový apartmán A8+2 se skládá z obývací místnosti s krbem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, jídelny s vybaveným kuchyňským koutem, čtyř ložnic (každá ložnice je pro dvě osoby) a dvou koupelen (hydromasážní vana, vířivka a sauna).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (zdarma), Wi-Fi na pokojích (zdarma), restaurace, bar s terasou, sauna, dětská herna, směnárna, velká zahrada s krbem, lehátka, dětské hřiště, parkoviště.

Možnosti ubytování

×