800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SLOVAKIA

  • Nachází se na kraji známé goralské obce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion Slovakia se nachází na kraji známé goralské obce, která je vyhlášená především originální architekturou a stále živoucí lidovou tradicí. Ždiar je nejvýše položená obec ve Vysokých Tatrách (pod Belianskými Tatrami) od 990 - 1 020 m n. m. Okolí poskytuje možnosti na relax, oddych i sportování. Přímo ve Ždiaru se nachází východisko pro vysokohorskou turistiku do Belianských Tater: horolezectví, cykloturistika, jízda na koni, lyžování, běžecké tratě.

Vybavení

Stylová restaurace "Goralská koliba", letní terasa, salonek, úschova a půjčovna kol, dětské hřiště (houpačky, skluzavka, pískoviště), připojení na internet, parkoviště, miniWellness = sauna + vířivka.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (pevné lůžko), Spr.+WC, TV; b) 3 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko), Spr.+WC, TV;

Strava

polopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr ze 2 menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Informace pro lyžaře

nedaleko u penzionu lyžařský vlek (300 m) s možností večerního lyžování. Lyž. areál ŽDIAR - STREDNICA (2 km) - až 1057 m n. m., lyžařská školka a škola, tratě vhodné především pro začátečníky a nenáročné lyžaře. Lyž. areál ŽDIAR - BACHLEDOVÁ DOLINA (6 km) - až 1180 m n. m., sedačková lanovka (1526 m), tratě jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Celkem mají tato střediska 9 vleků, 6,5 km sjezdovek z toho 2,5 km s umělým zasněžováním. V okolí vhodné terény pro běžkaře i s 5 km dlouhým upravovaným okruhem.

×