800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GORALSKÝ DVOR

  • Nachází se v srdci Pieninského národního parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

areál GORALSKÉHO DVORU se nachází 3 km od Červeného Kláštera v srdci Pieninského národního parku. V blízkosti areálu se nachází turisty vyhledávané Haligovské skály, spousta kouzelných scenérií a další množství turistických cílů NP Pieniny, z nichž k nejznámějším patří plavba na pltích .

Vybavení

klientům ubytovaným v areálu GORALSKÝ DVOR je k dispozici venkovní bazén, slovenská restaurace, koliba s ohništěm pro přípravu slovenských specialit, muzeum historické zemědělské techniky a nářadí, dětské hřiště, tenisový kurt, fotbalové hřiště, maxišachy, půjčovna sportovních potřeb, horských kol, kánoí a raftů.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou v chatkách. Společné Spr.+WC pro celou chatku. 1x 1+1 pokoj a 2x 2+1 pokoj - možno obsazovat i samostatně (přistýlka = rozkládací křeslo, standardní velikost).

Strava

Snídaně - výběrem ze snídaňových menu. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběrem z 10 menu) za příplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Počasí

Prešovský kraj

11°C Polojasno

×