800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIVERSIDE

  • Nachází se v areálu Národního fotbalového tréninkového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku a wellness centra AquaCity Poprad.

Vybavení

klienti ubytovaní v hotelu RIVERSIDE mohou plně využívat veškerého vybavení areálu hotelu a aquaparku AquaCity Poprad - restaurace, denní bar, dětský koutek, casino, biliár, kryocentrum, fitness a spinning centrum, K-Vital Beauty centrum, relaxační masáže, thajské masáže, Wellness - Vitální svět - centrum plné zdraví a vitality pro relaxaci a posilnění imunitního systému a načerpání nových sil (aromatické sauny, inhalace, caldárium a tepidárium, vodní cesta, sanárium, vířivka a masážní sprcha, arktický a tropická déšť, sněžná jeskyně a ledový oceán).

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje a a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis na pokoji, trezor (pokoje superior jen na ověření). b) 4 - lůžkové rodinné pokoje (2x propojený dvoulůžkový pokoj) Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis, trezor (rodinné jen pokoje na ověření).

Strava

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.

Informace pro lyžaře

Počasí

Prešovský kraj

12°C Jasno

×