800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZNĚ VYŠNÉ RUŽBACHY

Nacházejí se na severovýchodním Slovensku, jenom 25 km od Vysokých Tater, v pohoří Spišská Magura. Mimořádně příznivé terapeuticky účinné podhorské klima s povzbuzujícím účinkem, působí na rovnováhu vegetativního nervstva a zlepšuje funkční stav mozkové kůry. Léčí se tu především některé duševní a nervové poruchy, nemoci z povolání a nemoci pohybového ústrojí. Lázně jsou obklopeny parkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nacházejí se na severovýchodním Slovensku, jenom 25 km od Vysokých Tater, v pohoří Spišská Magura. Mimořádně příznivé terapeuticky účinné podhorské klima s povzbuzujícím účinkem, působí na rovnováhu vegetativního nervstva a zlepšuje funkční stav mozkové kůry. Léčí se tu především některé duševní a nervové poruchy, nemoci z povolání a nemoci pohybového ústrojí. Lázně jsou obklopeny parkem.

Ubytování

Grand Hotel Strand**** luxusní 1, 2lůžkové pokoje, apartmány se sprchou/WC, SAT/TV, rádiem, telefonem, přípojkou na internet. Depandance Švýcarské domky*** – zrekons­truované srubové stavby 1, 2lůžkové pokoje a apartmány se sprchou/WC, SAT/TV, rádiem, telefonem.

Vybavení

základní procedurou je koupel v léčivé uhličité vodě z pramene Izabela, procedura je ukončená suchým zábalem. Pro hipoterapii je v lázních krytá jízdárna. Léčebné procedury jsou poskytovány v centrální Balneoterapii, wellness procedury v Aqua thermal wellness Izabella v hotelu Grand Strand.

Strava

podle druhu pobytu polopenze nebo plná penze. V Grand Hotelu Strand je restaurace, Lobby bar a Night club; ubytovaní ve Švýcarských domcích mají stravu v Bílém domě. Restaurace Gróf Zamoyski v Bílém domě.

Informace pro lyžaře

Lanovky: Skipark Vyšné Ružbachy 1,5 km, střediska ve Vysokých Tatrách: Ždiar, Bachledova dolina - Jezersko, Tatranská Lomnica cca 45 km Skibus: hotelový skibus do střediska Skipark Vyšné Ružbachy.

Počasí

Prešovský kraj

16°C Polojasno

×