800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PATRIA - léto

  • Hotel se nachází na břehu Štrbského plesa
  • Wellness centrum Patria Aqua Paradise

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport. Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m. .

Ubytování

1 - lůžkové pokoje a 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. V zimních termínech se doporučuje přistýlka pouze pro dítě do 13,9 let (kvůli omezení místa v pokoji zavazadly). Pokoje jsou v 1. - 4. patře! Ubytování v 5. a vyšším patře nebo pokoj s balkonem na ověření a za příplatek, který platí všechny osoby (i na přistýlce)! Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (poplatek se poté platí na místě). S účinností od 25.9.15 byl zastaven prodej 1 - lůžkových pokojů. Pobyt pro 1 osobu ve 2 - lůžkovém pokoji pouze na ověření a zpětné potvrzení z hotelu.

Stravování

Typ stravy: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet) za příplatek v CK (večeře musí mít všechny osoby v pokoji na všechny dny pobytu). Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu. V termínech 6.1.-6.11.16 je jedna večeře v Kolibě (výběr ze 2 menu). Při zakoupení večeří v termínech 3.4.-6.11.16 k večeři 1x nápoj zdarma (malé nealko, malá minerálka, malé pivo, vinný střik). Při zakoupení večeří v termínu 3.7.-4.9.16 při pobytu na min. 7 nocí ZDARMA obědový balíček nebo 2chodový oběd.

Vybavení

v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling) s letní terasou a novým dětským hřištěm, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, fitness, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa. Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží. Plánek wellness centra k náhledu ZDE . Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let. Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.

Pro děti

Jedno dítě do 11,9 let na přistýlce se snídaní ZDARMA a jedno dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA (v případě dokoupení večeří rodiči má dítě nárok i na večeře zdarma)! Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce jen v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

Počasí

Prešovský kraj

19°C Skoro jasno

×