800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA JÚLIA

  • Ubytování v Národním parku
  • Aktivní i klidná dovolená

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Elegantně a velmi moderně zařízené apartmány a studia, které se nachází v depandanci Júlia, která leží 50 m od hlavní budovy Resortu Beatrice, v blízkosti centra Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Místo je vhodné pro strávení aktivní i odpočinkové dovolené v krásném prostředí. Apartmány doporučujeme jak pro romantickou dovolenou tak i pro rodiny s dětmi.

Poloha

Depandance se nachází v Národním parku Vysokých Tater, který je nejvyšší součástí Karpat a dosahuje nadmořské výšky 2600 m. Depandance Júlia se nachází v nadmořské výšce 900 m, cca 400 m od centra města Tatranská Lomnice a cca 500 m od nástupní stanice lanovky na Skalnaté Pleso.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní.

Ubytování

Ubytování v apartmánech a studiích. Studio 2+2 (o rozloze 25-30 m2) s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha)se skládá z předsíně, kuchyňského koutu (chladnička, dvojplotýnkový vařič) a obývací místnosti (s dvěma lůžky a pohovkou) vybavené TV/SAT a rádiem. (Studio vhodné maximálně pro čtyři osoby). Dvoupokojový apartmán 3+2 (o rozloze 36 m2) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) se skládá z malé předsíně se šatníkem, ložnice s manželskou postelí a jednoho lůžka, obývací místností s rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), TV/SAT, rádia a chladničky. (Maximální obsazenost pět osob). Třípokojový apartmán 4+2 (o rozloze 40 m2) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) se skládá z malé předsíně se šatníkem, dvou ložnic s manželskou postelí, obývací místností s rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), TV/SAT, rádia a chladničky.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (v Resortu Betarice), trezor v recepci (zdarma), Wi-Fi, restaurace, bar s terasou, sauna, dětská herna, směnárna, dětské hřiště, parkoviště.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m

Počasí

Prešovský kraj

11°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL TITRIS

HOTEL TITRIS

Slovensko, Prešovský kraj, Tatranská Lomnica

Cena od: 2 170 Kč

Pro skupinu:

GRANDHOTEL PRAHA

GRANDHOTEL PRAHA

Slovensko, Prešovský kraj, Tatranská Lomnica

Cena od: 2 089 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

Slovensko, Prešovský kraj, Tatranská Lomnica

Cena od: 2 289 Kč

Pro skupinu:

×