800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERNATIONAL

  • Kvalitní hotel poskytující komplexní služby
  • Wellness centrum

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel International se nachází ve Vélké Lomnici ve Vysokých Tatrách.

Hotel

Hotel International**** je součástí golfového resortu vo Velke Lomnici a poskytuje kvalitní a komplexní služby nejen pro golfisty po celý rok. Elegantní, stylový a díky svojí polohe přímo na golfovém hřišti i jedinečný hotel. Samotná stavba je navržená tak, aby co najvíce vyniklo prostředí, v kterém sa nachází. Hotel International byl otevřený po 10-ti měsících výstavby 1. července 2005.

Výhled na tatranské štíty je prakticky odevšad: z prostorného lobby baru s krbem, galerie s mini knihovnou, restaurace, letní terasy, z pokojů, konferenčních místností a i přímo z bazénu a wellness centra. Hotel má pro své návštevníky pripravených 28 stylově zařízených dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán.

Pokoje

Pokoje jsou vybavené TV příjmačem s rádiem a satelitním příjmem, telefonem, připojením na internet, balkónem a minibarem. Můžete si vybrat pokoj s výhledem na golfové hřiště anebo na Lomnický štít a část hřebene Vysokých Tatier. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Jeden z pokojů je speciálně upravený pro potřeby imobilních návštěvníků.

Zábava

Golf, wellness centrum, kde sa nachází venkovní bazén, vnitřní bazén s protiprouden a vířivkou, parní, suchá a infra sauna a posilovna, turistika.

Hřiště

Black Stork, A PGA Golf Course

K dispozicii je 27 jamkové hřiště (3 kombinace hrisťi - Taylor & Braid, Taylor & Vardon, Braid & Vardon), kryté odpaliště, chipping area, putting green, golfová akademie a golfový simulátor; samozřejmostí je půjčovna golfového vybavení, golfová škola, individuálne tréningové hodiny. Vstup na kryté odpaliště a tréningové plochy je zadarmo. Každé z třech 9-jamkových hřišť má svoje specifika.

Poskytují pohádkové výhledy na masiv Tater: z nekterých jamek hřiště Vardon vidíte jen Belanske Tatry, jiné otvírají panorama centrálních Tater, ale i Nízkých Tater, Královu hoľu, či Slovenský ráj... I když jsou hráči obklopeni horami, hřiště je poměrně rovinaté a kromě neuvěřitelných výhledů má hřiště hodně vody a soustavu jezírek.

První devítka se vine nad Skalnatý potok (ze Skalnatého plesa), druhá je více ve svahu za potokem a třetí se vine podél proudu potoka. Zárukou kvality hřiště je dohled známého rakouského architekta Hanse Erhardta. Driving range má 350 metrů, 20 oboustranných krytých odpališť.

Počasí

Prešovský kraj

11°C Převážně oblačno

×