800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySlovenské hory s výletem do Polska

Tatranské Matliare | Pieniny | Červený Kláštor | Tatranská Lomnica | Hrebienok | Krakov | Smokovce | Štrbské Pleso | Thermalpark v Bešeňové

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odjezd z potvrzených odjezdových míst, v odpoledních hodinách příjezd do Tatranských Matliaru, ubytování, večeře a nocleh.
2. den: Snídaně, možnost pobytu v hotelu a individuální program, koupání v bazénu, vycházka do okolí, relaxace. Pro milovníky turistiky výlet do Národního parku Pieniny. Tato unikátní přírodní rezervace se rozkládá na území téměř 4 tis. hektarů, v severní časti Slovenska. Na území parku najdeme unikátní přírodní rezervace jako je Malé jazero, Veľké Osturnianské a Jazerské jazero, různé skalní útvary a údolí která modelovala staletí a divoká řeka Dunajec, malebné, zalesněné svahy s množstvím chráněných rostlin i živočichů. Při dobrém počasí odjezd do Červeného Kláštora a plavba na pltích (vorech). Návrat do místa ubytování, večeře a nocleh.
3. den: Snídaně, individuální program nebo odjezd autobusem v dopoledních hodinách do Tatranské Lomnice, výjezd na Hrebienok, odkud si uděláme asi 2 hodinovou pěší túru, návrat do Tatranské Lomnice, návštěva aquaparku v hotelu Titris, v odpoledních hodinách návrat do místa ubytování, večeře a nocleh.
4. den: Snídaně, celodenní výlet do polského města Krakov. Kraków, česky Krakov či Krakow, leží v Malopolském vojvodství na jihu Polska. Byl založen v 7. století a od roku 1978 je zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Navíc je třetím největším polským městem hned po Varšavě a Lodzi. Město Krakov bylo také hlavním městem Polska až do roku 1596. Okolo celého Krakowa se táhne opevnění spolu
s parkem. Dříve zde stály opravdu vysoké hradby s příkopem. Jen v jedné části se zcela zachovaly spolu s Floriánskou bránou, která měří 33,5 metrů. Touto bránou začíná Královská cesta vedoucí přes Rynek Glovny na hrad Wawel. Čeká nás Okružní jízda městem, pěší prohlídka historických památek a v odpoledních hodinách individuální program. V pozdních večerních hodinách návrat do Tatranských Matliarů, večeře a nocleh.
5. den: Snídaně, individuální program – turistika a výlety do Vysokých Tater, Smokovce, Štrbské Pleso (informace o dopravě tatranskou železničkou na recepci hotelu), podle uvážení a fyzické kondice jednotlivců. Možnost relaxace v hotelu, bazén, masáže, bowling, vycházky do okolí. Jednou za pobyt „Slovenský večer“ kde se podávají typická krajová jídla, folklorní hudba, možnost posezení u vína, nocleh.
6. den: Snídaně, celodenní návštěva Thermalparku v Bešeňové. Mezinárodně známé rekreační středisko s geotermální relaxační a léčivou vodou, teplota pramenů při ústí dosahuje až 60°C. V areálu je několik termálních bazénů s celoročním provozem a různou teplotou vody od 24-39°C, venkovní bazény s různými perličkami a chrliči, plavecké bazény s chladnější vodou i velmi teplé, klidové bazény. Vnitřní bazény s vodními atrakcemi, vířivkami, perličkami, gejzíry a vodopády, relax centrum s nabídkou relaxačních služeb jako jsou všechny druhy masáží, solárium, světelná terapie, kosmetika, manikúra, pedikúra apod. Velmi moderní a dobře vybavené wellness centrum Vitálny svet, nabízí soustavu několika saun, ochlazovacími bazénky a sprchy, ledový vodopád, masážní sprchy, tepidárium. Večeře a nocleh.
7. den: Snídaně a odjezd do ČR.

Doprava

Plzeň, Praha, Jihlava, Brno

Počasí

Banskobystrický kraj

12°C Jasno

Bratislavský kraj

13°C Jasno

Košický kraj

14°C Polojasno

Nitranský kraj

13°C Polojasno

Prešovský kraj

14°C Polojasno

Trenčínský kraj

12°C Polojasno

Trnavský kraj

12°C Polojasno

Žilinský kraj

9°C Jasno

×