800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTermální koupání v Bešeňové s výletem do Vysokých Tater

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1.den: Odjezd v časných ranních hodinách z potvrzených nástupních míst, přejezd přes ČR na Slovensko. V odpoledních hodinách příjezd do lázeňského městečka Trenčianské Teplice, které se rozkládá v malebném údolí Strážovských vrchů mezi masívy Grófovec a na jižní straně Klepáč. Krátkou  přibližně 2 hodinovou zastávku si můžeme zpestřit procházkou lázeňským lesoparkem,  navštívit některou z kaváren nebo restaurací na pěší zóně, v některé z cukráren si můžeme zakoupit pravé lázeňské oplatky. Příjemná může být i návštěva venkovních bazénů přímo v centru města, hned vedle  pěší zóny. Bazénový komplex je celoročně k dispozici lázeňským návštěvníkům. Ze šaten se dostaneme krytým koridorem a „vodní cestou“ do venkovního bazénu, který je vybaven  několika vodními atrakcemi (vířivky, perličková lůžka, divoká řeka, chrliče apod.)   V odpoledních hodinách odjezd přes Žilinu do místa pobytu v Bešeňové, ubytování a nocleh.
2.den: Snídaně , odjezd do Vysokých Tater, zastávka v jednom z nejkrásnějších míst těchto  velehor – na Štrbském Plese. Je to nejvýše položená obec Vysokých Tater  (1355 m n.m. ),   projdeme se kolem stejnojmenného plesa a  nenáročnou  asi 4 km  procházkou se dostaneme až  k Chatě na Popradském plese (1500 m n.m.), individuální volno, v odpoledních hodinách návrat do místa ubytování, možnost koupání v Thermalparku v Bešeňové, večeře, nocleh.
3.-4.den: Snídaně, individuální volno k návštěvě areálu termálního koupaliště - koupání v termálních bazénech venkovních nebo  vnitřních,  klidové bazény,  rekreační bazény s atrakcemi pro děti, pobyt si můžeme zpříjemnit klasickou nebo speciální masáží, nejen  pro ženy jsou připraveny služby kosmetičky, manikérky a pedikérky. Během dne si můžeme vychutnat dobrou kávu se zmrzlinou nebo si vybrat v denním baru z velkého množství nealko nápojů, vína, piva, destilátů nebo míchaných nápojů. Stravování je možné formou rychlého občerstvení, nebo si můžeme zajít do restaurace Babu na oběd, který je podáván formou bufetových stolů,  pro labužníky je zde nabídka pravých gruzínských specialit v restauraci Kolchudy. Ubytování, večeře, nocleh.
5.den: Snídaně, individuální volno, návrat do ČR.

Počasí

Banskobystrický kraj

12°C Slabý déšť

Bratislavský kraj

13°C Slabý déšť

Košický kraj

14°C Jasno

Nitranský kraj

14°C Slabý déšť

Prešovský kraj

14°C Jasno

Trenčínský kraj

13°C Slabý déšť

Trnavský kraj

13°C Slabý déšť

Žilinský kraj

12°C Slabý déšť

×