800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REMATA

  • Nachází se v překrásném prostředí Kremnických vrchů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

horský hotel Remata*** Ráztočno se nachází v překrásném prostředí Kremnických vrchů, za obcí Ráztočno, 20 km jihovýchodně od Bojnic. Hotel leží "v srdci přírody" - ze všech stran je obklopený krásnou přírodou. V okolí: Bojnický zámek, ZOO - nejstarší a největší na Slovensku, Lázně Bojnice, hornický skanzen dolu Cigeľ, Čičmany, Rajecká Lesná - dřevěný betlém, Banská Štiavnica.

Vybavení

restaurace, noční bar, kongresové centrum, Wi-Fi internet (v salonku a kongresovém sále) , dětská herna a dětské hřiště, Ski servis, půjčovna lyžařské výbavy. Sportovní aktivity: nový squashový kurt, bowling, šipky, stolní fotbal, tenisový kurt s umělým trávníkem, stolní tenis, nohejbalové hřiště. WELLNESS: relaxační bazén s protiproudem, podvodní masáží a tryskami (29-32°C), suchá, parní a infra sauna, různé masáže. V blízkém okolí: Okrasné rybník (2 km): rybolov (vč. půjčovny rybářského vybavení) a dětské hřiště. Jezdecký klub Navaho (4 km) - jízda na koni.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje (LUX) některé s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, minibar. Pokoje se 2 přistýlkami v některých termínech na ověření.

Strava

Rekreační pobyt a Dovolená s dětmi: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (jednotné menu) za příplatek v CK. Rodinný balíček: polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.

Informace pro lyžaře

lyžařský areál REMATA (300 m od hotelu) uměle zasněžovaný svah s osvětlením pro večerní lyžování, 3 vleky: 2x 600 m a 1x 200 m. V okolí jsou k dispozici běžecké tratě.

Počasí

Trenčínský kraj

12°C Slabý déšť

×