800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANUBIUS GRAND SPLENDID

  • Hotel nabízí pestrou škálu léčebných a relaxačních procedur

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

lázeňský hotel se nachází v severní části Kúpeľného ostrova obklopený stoletými stromy. Chodbou je přímo spojen s Balnea Health Spa centrem. Hostům nabízí nejen pestrou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur v tichém prostředí ale také bohatý kulturní a hudební program.

Vybavení

recepce, 4 restaurace, restaurace s letní terasou, kavárna, směnárna, prádelna, parkoviště, garáže, kongresové centrum, WI-FI ZDARMA v celém hotelu.

Ubytování

2lůžkové pokoje STANDARD (v křídle Grand) s vanou a WC, SAT-TV, lednička, trezor, telefon a balkon, 2lůžkové pokoje KOMFORT mají navíc fén a koupací plášť.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze - snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou výběru z menu, salátový bufet.

Sport

plavecký krytý a nekrytý bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, fitness centrum. Kompletní léčebné oddělení - Danubius Health Spa Balnea - s více než 60 procedurami. V blízkosti golfové hřiště, tenisové kurty, vodní sporty, jízda na kole.

Doplňující informace

příplatek za Štědrovečerní večeři – 930 Kč/osoba, příplatek za Silvestrovský pobyt – 2 400 Kč/osoba. Parkoviště a garáže za poplatek. Místní poplatek - cca 1,1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci.

Možnosti ubytování

Počasí

Trnavský kraj

7°C Mlha

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MÁJ

HOTEL MÁJ

Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany

Cena od: 2 690 Kč

Pro skupinu:

×