800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MÁJ

Wellness hotel se nachází v odpočinkové zóně lázeňského města Piešťany – Sĺňava I., kde je v blízkém okolí několik sportovně-rekreačních zařízení (krytý plavecký bazén 25 m, sportovní centrum pro míčové hry, squash klub, bowling centrum, tenisové centrum, motokárová hala), 400 m vodní nádrž Sĺňava.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Na vyhrazeném parkovišti u hotelu bez poplatku.

Poloha

Spa a Wellness hotel Máj se nachází v blízkosti vodní nádrže Sĺňava, cca 30min od Kúpelného ostrova.

Stravování

Stravování : Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, večeře výběrem z cca 6 jídel menu.

Vybavení

Hotel je plně vybaven poskytovat širokou škálu hotelových služeb i lázeňských procedur. Nabízí i dobré sportovní a odpočinkové aktivity pro dospělé i pro děti. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna s tanečním parketem,  letní terasa s obsluhou,  salonky, konferenční místnost, dětský koutek, lobby bar, krytý bazén s vodou teplou až 32°C, sluneční terasa a relax centrum, kde je možné konzultovat s lékařem druh a rozsah lázeňských procedur. Sauna a solárium, kosmetika, manikúra, pedikúra.  WiFi zdarma. Aktivní odpočinek - stolní tenis, bowling, jízda na kole, nedaleko je kriketové a golfové hřiště.

3000

Pokoje

Pokoje s vlastním příslušenstvím, většina s balkonem, některé možnost přistýlky. Na vyžádání je možno zajistit bezbariérový pokoj.

Počasí

Trnavský kraj

5°C Jasno