800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZNĚ PIEŠŤANY

Lázně Piešťany se nacházejí na jihozápadním Slovensku u řeky Váh, bezprostředněv blízkosti vodní nádrže Sľňava. Léčebná část lázní s termálními prameny, léčivým bahnem a léčebnými hotely je situována v příjemném prostředí parku na lázeňském ostrově. Piešťany jsou nejvýznamnějšími lázněmi na léčbu pacientů s onemocněním pohybového ústrojí a jsou slovenským centrem léčby revmatismu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

lázně Piešťany se nacházejí na jihozápadním Slovensku u řeky Váh, bezprostředněv blízkosti vodní nádrže Sľňava. Léčebná část lázní s termálními prameny, léčivým bahnem a léčebnými hotely je situována v příjemném prostředí parku na lázeňském ostrově. Piešťany jsou nejvýznamnějšími lázněmi na léčbu pacientů s onemocněním pohybového ústrojí a jsou slovenským centrem léčby revmatismu.

Vybavení

základem lázeňské léčby je termální minerální voda a léčivé sirné bahno. Každý pobyt je sestavený individuálně podle zdravotního stavu klienta, na základě vstupního vyšetření. Během pobytů je volný vstup do bazénu (podle jednotlivých hotelů), fitness centra, na  rehabilitační chodník a na skupinová cvičení. Lázeňské společenské centrum nabízí kulturní programy a fakultativní výlety. Připojení na internet na pokoji zdarma: kabelové připojení v Thermia Palace, WiFi v Balnea Esplanade a Palace, WiFi zdarma ve vyhrazených prostorech.

Ubytování

lázeňské hotely: ThermiaPalace*****, secesní hotel, který po generální rekonstrukci opět získal noblesu a eleganci 30. let a ta ho povýšila na první pětihvězdičkový lázeňský hotel na Slovensku. Balnea Esplanade a Palace****, Balnea Splendid***, Balnea Grand*** nabízejí kromě kvalitního ubytování také vynikající mezinárodní kuchyni, zábavu, vodní a saunový svět a množství jiných aktivit, komplex je propojen s balneoterapií. Ubytování je možné v 1 a 2lůžkových pokojích a apartmánech se sprchou/WC, SAT/TV, telefonem a dalším vybavením podle jednotlivých hotelů.

Lanovky

26 km Bezovec

Stravování

typ stravy: podle druhu pobytu polopenze nebo plná penze.

Služby za poplatek

domácí mazlíček (malý pes, kočka) v Thermia Palace, Balnea Esplanade a Palace (cca 11 EUR/noc).

Počasí

Trnavský kraj

11°C Oblačno

×