800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ODEVÁK

Lázeňský hotel (75 pokojů) s ubytováním v hlavní budově a v 50 m vzdálené depandanci na břehu přehradní nádrže Síňava.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V zeleni na břehu přehradní nádrže Sĺňava. Od pěší zóny a lázeňského ostrova (plavecký bazén Eva) cca 2 km - procházka podél řeky, příp. hotelový transfer (cca 2 €).

Ubytování

Pokoje s vanou/sprchou, WC, sat. TV, telefonem, rádiem, lednicí (pouze v hl. budově). Některé pokoje s balkónem se zahradním nábytkem. Jednolůžkové (A1A/A1B) a dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B). A1B/A2B: depandance.

Vybavení

Lázeňský hotel (75 pokojů) s ubytováním v hlavní budově a v 50 m vzdálené depandanci. Restaurace s denním barem, směnárna, suvenýry, grilovací terasa.

Stravování

Polopenze: snídaně i večeře formou bufetu v hlavní budově. 1x týdně bufet se slovenskými specialitami.
ALL inclusive: V termínu 1.7.-2.9.: polopenze = all inclusive. Navíc k polopenzi denně oběd o 3 chodech, alko a nealko nápoje dle hotelové nabídky (točené pivo, místní víno, min. 3 druhy místních lihovin jako slivovice/borovička, káva, čaj, minerální voda; lehký snack a zmrzlina.

Sport a zábava

Malý bazén s prostorem na opalování (v provozu v letních měsících). Vedle hotelu za poplatek: tenis, minigolf a bowling. Stolní tenis, půjčovna kol. V okolí: turistické stezky, cyklostezka u jezera cca 50 m.

Zábava: několikrát týdně piano v restauraci, 2x týdně hudební večer. V letní sezóně 1x týdně grilovací večer na letní terase.

Rodina: dětské hřiště.

LÁZNĚ: Za poplatek: finská sauna, vířivka. Lázeňské centrum v hlavní budově s nabídkou lékařských a wellness procedur: masáže lymfatického systému, masáže (klasické, podvodní, reflexní), bahenní zábaly a koupele, termozábaly, různé koupele, terapie (elektro, laserová, kyslíková), individuální zdravotní gymnastika aj.

Info

Parkování: cca 3,50 €/den. Lázeňská taxa: splatná na místě, cca 0,50 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 1.7.-2.9. neděle/7 nocí.
SLUŽBY V CENĚ: Při pobytu od 7 nocí v sezóně S-B: 1x malá procedura/plně platící osoba, 1x odpolední káva a zákusek, 25% sleva na lázeňské procedury.

Počasí

Trnavský kraj

12°C Oblačno

×