800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THERMIA PALACE

Secesní hotel z roku 1912 se nachází v pěkném prostředí Kúpelného ostrova, přímo nad termálními prameny. Spolu s lázněmi Irma poskytuje vynikající podmínky pro lázeňské pobyty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Nehlídané parkoviště u objektu.

Poloha

Secesní hotel z roku 1912 se nachází v pěkném prostředí Kúpelného ostrova, přímo nad termálními prameny. Spolu s lázněmi Irma poskytuje vynikající podmínky pro lázeňské pobyty.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, možnost celodenního stravování, na doporučení lékaře možnost dietního stravování.

Vybavení

Luxusní hotel nabízí léčebné a relaxační procedury přímo v hotelu, široká škála doplňkových služeb, vše na vysoké úrovni, stravování a občerstvení zajišťuje restaurace, kavárna, letní terasa, denní bar, hostům je k dispozici bazén a nejmodernější diagnostické a lázeňské zařízení.

1000

Pokoje

Komfortně zařízené pokoje, jednolůžkové a dvoulůžkové, možno vyžádat hotelové apartmá, každý pokoj má sprchu nebo vanu, WC, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, SAT-TV, trezor, koupací plášť,u některých pokojů balkon a možnost připojení na internet.

Počasí

Trnavský kraj

13°C Oblačno

×