Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Slovensko | Trnavský kraj | Velký Meder

ANNA vila

   Poloha a popis

   Poloha

   vila se nachází v bezprostřední blízkosti celoročně otevřeného termálního koupaliště.

   Koupání

   termální koupaliště Veľký Meder - cca 40 m (krytý plavecký a dětský bazén, polokrytý sedací bazén, rekreační bazén s hydromasážními vodopády, venkovní plavecký a dětský bazén, venkovní termální bazén, tobogány a jiné atrakce pro děti, vířivka, sauna, jacuzzi, masáže, solná komora, kosmetický salon, restaurační zařízení, dětské hřiště a lanový park).

   Vybavení

   na každém poschodí je společná vybavená kuchyňka, v suterénu společenská místnost s krbem, možnost grilování a posezení na dvoře, parkování zdarma. WiFi internet.

   Balíčky-programy

   Rekreační pobyt: 3x nebo 7x ubytování se snídaní. Akční pobyt pro seniory nad 62 let: 3x nebo 7x ubytování se snídaní, 3 nebo 7 vstupenek na termální koupaliště s jedním přerušením denně,1x masáž. Relax pobyt: 3x ubytování se snídaní, 3 vstupenky na termální koupaliště s jedním přerušením denně, 1x masáž. Týdenní beauty pobyt: 7x ubytování se snídaní, 7 vstupenek na termální koupaliště s jedním přerušením denně, 2x masáž.

   Speciální nabídka

   Zvýhodněné vstupenky na termální koupaliště. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.

   Doprava

   vlastní.

   Poznámky

   Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 22.6.-9.9.19 7 nocí, v ostatních obdobích 3 noci. 1 dítě do 2,99 let bez služeb na pokoji zdarma.