800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION BETTY

  • Penzion je situován v klidnější části Velkého Mederu
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion je situován v klidnější části Velkého Mederu, 5-10 min. volnou chůzí k areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Velký Meder

Vybavení

Penzion má dvě budovy a velký soukromý pozemek. Vstupní hala s recepcí, kavárna, restaurace, venkovní terasa, venkovní posezení s grilem, stylový PUB, velký, krytý relaxační bazén se třemi protiproudy a vířivkou, infrasauna, suchá a parní sauna, hřiště s umělou trávou na tenis nebo fotbal, dětský koutek. Ve společenských prostorách Wi-Fi.

Ubytování

Pokoje jsou komfortní, stylově zařízené, pro 2-4 osoby, nebo hotelové apartmá. Sprcha, rádio, TV. Pokoje jsou nekuřácké, některé mají klimatizaci.

Stravování

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci, možnost celodenního stravování.

Parkování

Nehlídané parkoviště v areálu penzionu, monitorováno kamerou.

Počasí

Trnavský kraj

18°C Polojasno

×