800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

již rezervován 29 x

  • Velký výběr bazénů
  • Thermal park Bešeňová patří k největším thermal parkům na Slovensku

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komplex termálních lázní Bešeňová GINO PARADISE. S výhledem na okolní překrásnou přírodu.

Poloha

přímo v areálu GINO PARADISE, jen několik kroků od bazénů s termální vodou.

Vybavení

hotel se 47 pokoji, 106 studii a apartmány, restaurace Kolchury, bar Kolchury, snackbar Kuba, Hawaii bar, pizzérie Giovanni, kavárna, minimarket.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): s trezorem, telefonem, LCD-TV, rádiem, fénem, minibarem, setem pro přípravu čaje, sprchou, WC.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů, obědy a večeře výběr z menu o 3 chodech. 24.12. a 31.12. slavnostní večeře (povinný příplatek). V sezóně D,E je možné rezervovat pouze s polopenzí.

Internet

internetový koutek za poplatek, WiFi na pokojích.

Wellness

Za poplatek: aquapark s následujícími službami: parní lázeň, sauna, masáže, solárium, vířivka. Koupání v GINO PARADISE - 8 venkovních veřejných bazénů s teplotou geotermální vody v rozmezí 26-39° C: jeden velký plavecký bazén, malý plavecký bazén, 5 relaxačních bazénků, 1 dopadový bazén, 3 venkovní tobogány, 5 vnitřních bazénů - velký relaxační bazén s tobogánem, malý relaxační bazén. Zastřešená adrenalinová zóna s 30 m vysokou věží se 6 vodními skluzavkami a dalšími atrakcemi.

Děti

dětské hřiště, dětský animační program, dětská postýlka.

Info

parkování: parkoviště zdarma; lázeňská taxa: cca 0,90 €/den/osoba; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 27.12.-3.1. úterý, středa/4 noci, 13.4.-18.4. čtvrtek, pátek/4 noci.

Možnosti ubytování

Počasí

Žilinský kraj

7°C Oblačno