800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LARION - léto

  • Nachází se v podhůří Nízkých Tater, na okraji obce Kráľova Lehota.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rodinný penzion LARION se nachází v podhůří Nízkých Tater, na okraji obce Kráľova Lehota cca 5 km východně od Liptovského Hrádku. Okolí nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, bazény, aquaparky, návštěvu jeskyní. Liptov je slovenskou turistickou destinací číslo jedna v zimě i létě. "Zelená" aréna plná přírodních krás, adrenalinu, aquaparků, zábavy, živého folklóru a tradic, jako je historie, kultura, sportu a jedinečné gastronomie. Je místem, kde si každý najde "to svoje" a kde jen Vy budete režisérem svojí dovolené.

Vybavení

klientům ubytovaným v penzionu LARION je k dispozici restaurace "Liptov" s letní terasou a salonkem (Liptovská izba), denní bar, pizza, počítačový koutek, úschovna lyží a kol, dětské hřiště a herna, Wi-Fi internet, ohniště s grilem. Relax centrum: suchá sauna, vířivka, masáže. Sportovní aktivity: squash, biliár, stolní fotbal a tenis, fotbalové hřiště, půjčovna kol, minifitness (běžící pás, rotoped), basketbalový koš, šipky, badminton, trampolína, pronájem dětských čtyřkolek, na objednávku: laserová střelnice, lukostřelba, XBOX 360.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, připojení na internet b) 3 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, připojení na internet. Pokoje s balkonem, chladničkou a telefonem dle dostupnosti za příplatek placený na místě 6 Eur / pokoj / noc.

Strava

Snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.

Počasí

Žilinský kraj

9°C Slabý déšť

×