800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHOČ

  • Leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních patří mezi nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoci pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervové onemocnění a nemoci z povolání!

Vybavení

areál lázní Lúčky je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony. V objektu jídelna, denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 22.00 hod!

Ubytování

b) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV,radio,telefon, chladnička, některé balkon - CHOČ VÝCHOD, dep.Liptov c) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV,radio, telefon, chladnička, některé balkon - CHOČ PLUS

Strava

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr z 5 menu vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu vč. dietního stravování

Informace pro lyžaře

Lyžařské středisko SKIPARK RUŽOMBEROK na úpatí Velké Fatry  (15 km) až 1 209 m.n.m., 6 sjezdovek, sedačková a kabinová lanovka. Lázně vypravují skibus (ve vybraných termínech zdarma) do SKIPARKU Malino Brdo a do JASNÉ (34 km) s nejlepšími sjezdovkami na Slovensku. Středisko Malino Brdo se nachází v místní části Hrabovo, vzdálené od centra Ružomberka pouze 1 km. Z Hrabova na Malinô Brdo vede 1 770 m dlouhá 8-místná kabinková lanovka. Dopravu lyžařů zajišťují 4sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti.V lyžařském středisku je k celkem 12 km sjezdovek, nejdelší z nich má až 3 900 m, překonává výškový rozdíl 698 m, čímž je jednou z nejdelších uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku. Okolí Malina Brda nabízí výborné možnosti pro vyznavače běžeckého lyžováni, turistiky a skialpinizmu. JASNÁ : 45 sjezdovek: 29km sjezdovek: 21km na severu a 8km na jihu Chopku, všech stupňů obtížností . 6 vleků je vhodných pro deti. Vleky a lanovky stoupají z nadmořské výšky 1050m n.m.až do 1830m n.m. na severu, na jihu  téměř do 2000m n.m.

18 vleků
12 lanovek
Kapacita: 32.000 osob za hodinu
umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.

Počasí

Žilinský kraj

15°C Převážně oblačno

×