800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY

  • Ideální poloha v centru Štrbského Plesa

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel*** TOLIAR se nachází v centru jednoho z nejvýznamnějších středisek cestovního ruchu v Tatrách - na Štrbském Plese, přímo naproti vlakovému nádraží. Výhodné vlakové spojení zubačkou ze Štrby - zde zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč - vhodnější pro děti, než pro dospělé), Spr.+WC, SAT/TV, některé s balkonem - bez příplatku (pouze jako nezávazné přání klienta) b) 4 - lůžkové rodinné dvoupokoje (buňky) s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV - min. obsazenost 4 osoby , nebo 3 osoby + neobsazené lůžko.

Stravování

Typ stravy: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo čtyřchodové menu -podle obsazenosti) za příplatek v CK.

Vybavení

hostům hotelu TOLIAR je k dispozici Slovenská restaurace , kavárna Galerka . Restauraci i v kavárně je WiFi zdarma. Hotelový Vitální svět - finská sauna do 100°C; kanadská sauna do 80°C; parní inhalační sauna do 40°C, vlhkosť 40-60%; solná parní koupeľ do 45°C; tepidárium, infrakabinka; vířivá vana; bazén se slanou vodou; dětský bazének; ledopád; vodní cesta, klasické, reflexní a medové masáže.

Pro děti

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - povoleno při dvou plně platících osobách.

Rekreační poplatek

V ceně pobytu.

Domácí zvířata

10,- €/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).

Letní aktivity - koupání

hotelový bazén se slanou vodou. Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (31 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (38 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši (46 km).

Dále pro Vás

ZDARMA: parkování v hotelové garáži, Wi-Fi ve společných prostorách v recepci, v restauraci a v kavárně. K dokoupeným večeřím 1x nealko nápoj. Při pobytu od 3 nocí: jednorázový volný vstup do vitálního světa denně na 3 hodiny - v provozní době.

Počasí

Žilinský kraj

8°C Skoro jasno

×