Zobrazit všechny nabídky
Slovensko | Lúčky

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY


   Poloha a popis

   Poloha

   Hotel*** TOLIAR se nachází v centru jednoho z nejvýznamnějších středisek cestovního ruchu v Tatrách - na Štrbském Plese, přímo naproti vlakovému nádraží. Výhodné vlakové spojení zubačkou ze Štrby - zde zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR.

   Ubytování

   a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč - vhodnější pro děti, než pro dospělé), Spr.+WC, SAT/TV, některé s balkonem - bez příplatku (pouze jako nezávazné přání klienta) b) 4 - lůžkové rodinné dvoupokoje (buňky) s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV - min. obsazenost 4 osoby , nebo 3 osoby + neobsazené lůžko.

   Stravování

   Typ stravy: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo čtyřchodové menu -podle obsazenosti) za příplatek v CK.

   Vybavení

   hostům hotelu TOLIAR je k dispozici Slovenská restaurace , kavárna Galerka . Restauraci i v kavárně je WiFi zdarma. Hotelový Vitální svět - finská sauna do 100°C; kanadská sauna do 80°C; parní inhalační sauna do 40°C, vlhkosť 40-60%; solná parní koupeľ do 45°C; tepidárium, infrakabinka; vířivá vana; bazén se slanou vodou; dětský bazének; ledopád; vodní cesta, klasické, reflexní a medové masáže.

   Pro děti

   Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - povoleno při dvou plně platících osobách.

   Poznámka

   Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří pobyt začíná večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

   Rekreační poplatek

   V ceně pobytu.

   Domácí zvířata

   10,- €/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).

   Letní aktivity - koupání

   hotelový bazén se slanou vodou. Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (31 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (38 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši (46 km).

   Dále pro Vás

   ZDARMA: parkování v hotelové garáži, Wi-Fi ve společných prostorách v recepci, v restauraci a v kavárně. K dokoupeným večeřím 1x nealko nápoj. Při pobytu od 3 nocí: jednorázový volný vstup do vitálního světa denně na 3 hodiny - v provozní době.

   Počasí   1234567891011-7071421°C