800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APHRODITE PALACE

  • Hotel se nachází v centrální části Rajeckých Teplic
  • Volný vstup do vodního a saunového světa

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Nejluxusnější hotel v antickém stylu. V centru Rájeckých Teplic.

Poloha

hotel se nachází v příjemném prostředí lázeňském parku, v blízkosti malebného jezera, v klidném prostředí Slunečních skal. Hotel Aphrodite Palace je propojen skleněnou chodbou s hotelem SPA Hotel Aphrodite. Pro klienty jsou všechny spa a wellness procedury k dispozici v hotelu SPA hotel Aphrodite.

Vybavení

hotel disponuje restaurací, lobby barem, směnárnou, malou konferenční místností. V hotelu SPA Aphrodite se nachází směnárna, kadeřník a beauty salon, letní terasa a wellness procedury.

Ubytování

Aphrodite Palace Hotel: pokoje (A2A/A3A/A4A): pokoj pro dvě až čtyři osoby, bez možnosti přistýlek, s vanou nebo sprchou, sat. TV, telefonem, některé s klimatizací, minibarem, ledničkou a fénem. Vhodné pro rodiny, 2 postele, šíře 160 cm. Pokoje (A2B): pokoje pro 2 osoby, nové nebo kompletně zrekonstruované, bez přistýlek, s manželskou postelí, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Wellness

vodní svět v hotelu Aphrodite: dva kryté bazény s termální vodou (odpočinkový bazén s teplotou vody s teplotou vody 36-38 ° C a zážitkový bazén s teplotou vody 30-32 ° C). Sedátka v bazénu, bazén s vodopádem, turecké lázně, plavecký bazén - celkem 5 bazénů, vnitřní vodní svět rozšířil termální venkovní oblast. Saunový svět: různé druhy saun a velká odpočívací místnost s relaxační hudbou, výhled na skleněnou střechu. Balneo provoz s širokou paletou wellness procedur (masáží, zábalů, koupelí, elektroterapií,atd). Studio krásy nabízí širokou paletu speciálních procedur, které jsou zaměřeny na péči o tělo i obličej (mezoterapie, laserová biostimulace atd.) Hosté hotelu Aphrodite Palace mají zdarma vstup do vodního a saunového světa a do posilovny. Masáže, vířivky a procedury za poplatek.

Děti

dětská postýlka na vyžádání, zdarma.

Další výhody

zdarma vstup do posilovny, vodního a saunového světa.

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 0,9 €/ osoba/noc, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci

Počasí

Žilinský kraj

11°C Slabý déšť

×