800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPobyt v Rajeckých Teplicíh

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den: Odjezd z potvrzených nástupních míst v ČR, příjezd do Rajeckých Teplic v odpoledních hodinách, ubytování v hotelu. Fakultativně večeře a nocleh.
2.- 4. den: Pobyt v Rajeckých Teplicích individuální program, relaxace v hotelu, lázeňské a wellness služby, sportovní aktivity, výlety do okolí. Možnost dokoupení lázeňských služeb v budově balneoterapie Aphrodite, návštěva venkovních a vnitřních bazénů, lázeňská péče.
5. den: Snídaně v hotelu, v dopoledních hodinách odjezd do ČR, předpokládaný příjezd ve večerních hodinách.Lázně Rajecké Teplice leží v severozápadní části Slovenska, nedaleko Žiliny. Jsou zasazeny do malebného údolí, obklopeny Strážovskými vrchy a Malou Fatrou. Díky poloze uprostřed rozsáhlých parků a lesoparků jsou skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Po roce 1996 prošly lázně rozsáhlou rekonstrukcí, která pokračovala i v roce 2013, přestavbou a rekonstrukcí hotelů a dostavbou venkovního areálu s termálními bazény. Přírodní léčivé prameny, tryskají v pěti pramenech s teplotami od 37 °C do 39 °C a jsou základním léčebným komponentem. Lázně mají k dispozici špičkové diagnostické lázeňské vybavení.


Hotel Aphrodite ****
Hotel Aphrodite je situován v centrální části města, poskytuje klientům jedinečné pohodlí, v kombinaci ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. Interiér je upravený v antickém stylu a dodává mu zajímavou atmosféru pohody a luxusu. Balneoprocedury jsou poskytované v nadstandardní kvalitě, špičková restaurace s širokou nabídkou jídel, stylová kavárna, nechybí ani doplňkové služby - kosmetika a kadeřnictví. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek, možnost hlídání dětí. Pokoje jsou rozměrově menší, ale velmi příjemné, TV SAT, minibar, rádio-budík, většina pokojů má klimatizaci, internet.
*Hotel Aphrodite wellness balíček Relax zahrnuje: 4x polopenzi, 1x perličková olejová koupel, 1 klasická masáž (30min.), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.).


Hotel Skalka ***
Hotel je situován v klidné části parku, asi 10 minut volnou chůzí do centra Rajeckých Teplic a hlavní lázeňské budovy balneoterapie Aphrodite. Hotel prošel rekonstrukcí, bylo vybudováno nové wellness centrum, whirlpool, sauny, masážní vany, ruční i vodní masáže přímo v hotelu. Hotelové pokoje jsou prostorné, s vlastním příslušenstvím, telefon, rádio, TV, lednička, dětská postýlka a pokoj pro imobilní osoby na vyžádání. V hotelu je WiFi připojení. Celodenní stravování zajišťuje hotelová restaurace, k dispozici kavárna a stylový bar. V hotelu V okolí hotelu tvoří příjemný park, na procházky, in-line trasa, cykloturistika, minigolf, golf.
*Hotel Skalka wellness balíček zahrnuje: 4x polopenzi , 2x vstup do wellness centra hotelu Skalka, 3 procedury (nefritová masáž, klasická masáž, rašelina). Možno doobjednat vstup do bazénů Aphrodite s 20% slevou.

Počasí

Žilinský kraj

10°C Oblačno

×