800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZORT APARTMÁNY HRABOVO

Resort se nachází v NP Veľká Fatra, 2 km z centra města Ružomberok v blízkosti údolní stanice kabinkové lanovky na Malinô Brdo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se nachází v NP Veľká Fatra, 2km z centra města Ružomberok v blízkosti údolní stanice kabinkové lanovky na Malinô Brdo.

Vybavení

Wellness Club ve Vile Barbora: sauny, jacuzzi pod širým nebem, Kneippova koupel, masáže. Centrální recepce je ve Vile Barbora.

Ubytování

resort se skládá ze 7apartmánových domů: 2lůž. studio bez kuchyně pouze s varnou konvicí a šálky na čaj, kávu; 2lůž. apartmán: obývací místnost a kuchyně; 4lůž. apartmán: ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně; 6lůž. apartmán: dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně; 6lůž. apartmán lux má velký obývací pokoj s krbem, kuchyni a ložnici, 5lůž. apartmán lux má 2ložnice a kuchyni. Všechny studia a apartmány: koupelna/WC, sprcha, umyvadlo, kabelová TV, připojení na internet, kuchyně plně vybavena. Nábytek v pokojích není jednotný. Vlastní parkovací místo a uzamykatelná místnost na odkládání sportovních potřeb (lyže).

Lanovky

4hvězdičkové středisko Ski park Ružomberok Málinô Brdo

Počasí

Žilinský kraj

7°C Mlha

×