800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM VEL´KÁ FATRA

Lázně jsou rozloženy v malebném údolí Horného Turca pod jihozápadním výběžkem Velké Fatry. Zrekonstruovaná budova lázní se nachází v centrální části, v klidném prostředí parku nedaleko od celoročně otevřeného termálního aquaparku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Hotelinfo

i_7208_1.jpg;i_7208_2.jpg

Hotelinfo

i_7208_1.jpg;i_7208_2.jpg

Parkování

Bezplatné parkování na vyhrazeném parkovišti, garážové stání za poplatek.

Poloha

„Zlaté kúpele Turčianské Teplice“, lázně jsou situovány cca 30 km od Martina a 35 km od Žiáru nad Hronom. Leží na tektonickém zlomu přímo na pramenu termální vody, která u pramenu dosahuje až 46 °C. Termální voda se využívá ke koupelím i jako pitná kůra. Lázeňský hotel se nachází v areálu lázeňského lesoparku, asi 100 m od Spa a Aquaparku.

Popis oblasti

sk_latu.htm

Stravování

Snídaně formou bufetového stolu, večeře a obědy také formou bufetového stolu nebo výběrem z menu. Při doplatku na All inclusive je v ceně zahrnuta plná penze a nápoje dle nabídky. Možnost dietního stravování.

Vybavení

Hotel prošel rekonstrukcí, byla přistavena nová ubytovací část. V. Fatra nabízí ubytování a lázeňské a relaxační služby „pod jednou střechou“. Hotel je plně vybaven pro poskytování léčebné i preventivní péče. Specialitou lázní je využívání speciálních kůr v kombinaci minerální vody a pravého 24 karátového zlata. V areálu budovy V. Fatra najdete vnitřní termální bazén, venkovní bazén, kompletně vybavenou balneoterapii, ambulanci lékařů, kadeřníka, manikúru, solárium, bezplatný dětský koutek, transfer klientů, restauraci, kavárnu, prodejnu suvenýrů, ve vybraných prostorách bezplatné využití internetu, internet za poplatek v NET CAFÉ.

Pokoje

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, některé s možností přistýlky a u některých je balkon, každý pokoj má vlastní příslušenství, TV SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi. Pro náročnější klienty je možné ubytování v apartmá.

Počasí

Žilinský kraj

16°C Převážně oblačno

×