800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÉČEBNÝ DŮM AQUA

V centru města, v krásné Turčianské kotlině, obklopené pohořím Veľké Fatry, Malé Fatry a Žiarských vrchů. V blízkosti se nachází jedny z nejkrásnějších dolin na Slovensku, jako je Gaderská nebo Valčianská dolina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Vybavení

LD Aqua: ubytování. Na stravu a procedury se dochází do LD Velká Fatra. LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: koupele v termální vodě, masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, podvodní v termálním bazéně, lymfodrenáže), fototerapie (horské slunce, Biotronová lampa, solárium), finská sauna, rašelinové a parafinové zábaly, léčebný tělocvik, Aquabic - aerobic ve vodě, fitness, kalanetika, oxygenoterapie, suché CO2 koupele, akupunktura, magnetoterapie, elektroléčba. V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC,SAT/TV, rádio, lednice a balkon (většina pokojů). Léčebný dům je rekonstruovaný.

Strava

Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu) formou bufetu. Strava a léčebné procedury se podávají v LD Velká Fatra. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Informace pro lyžaře

Lyžařské areály Jasenská dolina, Valčianská dolina (20 km) - sjezdovky s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Lyžařský areál MARTINSKÉ HOLE (30 km) až 1440 m n.m., 6 vleků a sedačková lanovka, více jak 6 km sjezdovek, umělé zasněžování, večerní lyžování.

Počasí

Žilinský kraj

10°C Oblačno

×