800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION PANDA I a II

V klidném prostředí lázeňského městečka, asi 5 min. chůze od nového areálu Aquaparku, kde je k dispozici několik termálních bazénů venkovních i krytých s různou teplotou vody, bazén pro děti, masážní a klidové bazény.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Parkování na vyhrazeném parkovišti u penzionu.

Poloha

Penzion Panda je situován v malebném centru horního Turce v Turčianské kotlině, kterou ohraničuje pohoří Velké Fatry a Kremnických vrchů. V klidné zástavbě rodinných domků se zahradami, nedaleko lázeňského komplexu, balneoterapie a v blízkosti Spa centra Aquaparku (cca 100 m).

Stravovaní

Snídaně jsou podávány v restauraci penzionu, večeře výběrem z menu nebo a la carte. Penzion je vyhlášen velmi dobrou mezinárodní kuchyní i místními specialitami.

Vybavení

Hostům je k dispozici jídelna, snack bar, kavárna, letní terasa, salonek, noční bar Anakonda, sauna, možnost objednání masáží, ve vybraných prostorách Wi-fi, kulečník, šipky, stolní fotbal.

Pokoje

Panda I - ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, sprcha, WC, SAT-TV, telefon a lednice.
Za příplatek je možné ubytování v apartmá, kde je ložnice a obytná část, možnost až 2 přistýlek pro děti.
Panda II - nabízí ubytování v "hotelových" buňkách, každá buňka se skládá ze 2 pokojů, jednoho dvoulůžkového a jednoho třílůžkového, vlastní TV, společnou předsíňku, příslušenství. Je zde i poschoďový apartmán pro 2 - 4 osoby.

Počasí

Žilinský kraj

9°C Slabý déšť

×