800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASTORIA

Bled je populární letovisko a lázně asi pět set metrů nad mořem, zasazené do skvostného alpského prostředí, navíc podtrženého známým bledským jezerem s křiš álově průzračnou vodou. Uprostřed něho je Bledský ostrov a na něm kostelík. Na vzdálenějším břehu jezera navíc stojí majestátný Bledský hrad. Jezero Bled leží těsně před branami do Triglavského národního parku a letovisko je skvělým tipem pro sport a odpočinek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

skvělá poloha hotelu – nachází se nedaleko od hradu Bled a parku, od centra města je vzdálen cca 500 m a od jezera je vzdálen 300 m.

Vybavení

recepce, restaurace, hotelový bar, parkoviště. V hotelovém baru bezplatně přístup k internetu.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci, minibar, masáže.

Ubytování

*** 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, minibar, koupelna s WC a sprchou, fén, TV, telefon, některé pokoje s balkonem. **** renovované klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, minibar, koupelna s WC a sprchou, fén, TV, telefon, sejf, WiFi bezplatně, některé pokoje s balkónem.

Pláž

300 m od jezera Bled

Náš názor

Bled je populární letovisko a lázně asi pět set metrů nad mořem, zasazené do skvostného alpského prostředí, navíc podtrženého známým bledským jezerem s křiš álově průzračnou vodou. Uprostřed něho je Bledský ostrov a na něm kostelík. Na vzdálenějším břehu jezera navíc stojí majestátný Bledský hrad. Jezero Bled leží těsně před branami do Triglavského národního parku a letovisko je skvělým tipem pro sport a odpočinek.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové (1. den uvítací nápoj k večeři zdarma)

×