800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JADRAN

  • Klidná dovolená u jezera

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Velice útulný hotel situovaný v blízkosti jezera Bled má ideální polohu k objevování přírodního okolí a je vhodný především pro klienty, kteří touží po klidné dovolené a zároveň pro ty, kteří rádi podnikají výlety do okolí.

Poloha

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou se nachází ve městě Bled, nedaleko známého a nádherného jezera Bled obklopeného Julskými Alpami. Hotel je vhodným výchozím bodem k podnikání výletů, ať už cyklistických, či pěších. Na jezeře ledovcového původu se můžete projet na loďce, využít možnosti koupání, rybaření nebo se jednoduše kochat krásnými pohledy na nádhernou přírodu obklopenou Julskými Alpami. Na skále u jezera se nachází Bledský hrad, který lze také navštívit.

Strava

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové jídelně. Večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci Panorama, která se nachází 150 m od hotelu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a rádiem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, internetový koutek, jídelna (kde se podávají snídaně), hosté mohou využívat plavecký komplex Wellness Živa v hotelu Golf, který se nachází nedaleko hotelu (wellness centrum tvoří vodní plocha 380 m2, dva vnitřní bazény, venkovní termální bazén, dětský bazén, vnitřní skluzavka, termální vířivky a svět saun, každý pátek a sobotu – večerní koupání do 23 hod.), parkoviště.

3000

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PARK

HOTEL PARK

Slovinsko, Bled

Cena od: 6 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL TRST

HOTEL TRST

Slovinsko, Bled

Cena od: 6 290 Kč

Pro skupinu:

×