800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBOHINJ PARK HOTEL

  • Krásné moderní zařízení
  • Vhodné i pro rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel s certifikátem Green Globe. Ideální na procházky a jízdu na kole.

Poloha

na okraji národního parku Triglav, v městečku Bohinjska Bistrica. Místní centrum cca 150 m.

Vybavení

hotel nabízí 92 pokojů s výtahem, hostům je k dispozici recepce, restaurace a a-la-carte restaurace (obě nekuřácké), bar, společenská místnost, terasa. 2 venkovní bazény.

18000

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, minibarem, trezorem a klimatizací. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Stejné vybavení jako A2A. Navíc balkon. Rodinné pokoje (A4A): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A. Některé s balkonem. Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A, navíc balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

fitness. Za poplatek: 5 bowlingových drah.

Wellness

turecká lázeň, vířivka, sauna a relaxační místnost. Za poplatek: wellness centrum s krytým vyhřívaným bazénem, masáže, solárium a zkrášlovací procedury. 2 venkovní bazény o rozloze 250 m2, oddělený dětský bazének s vodními skluzavkami.

Děti

samostatný dětský bazén, vodní skluzavky, dětské hřiště. Dětské postýlky do 2 let zdarma. Rezervace v CK.

Info

parkování: parkoviště zdarma, garáže za poplatek cca 4 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,80 €/den/osoba, děti do 6 let zdarma, 7-17 let 50% sleva. Platba na místě.; příjezd/minimální délka pobytu: denně 3/noci, 20.7.–15.8. denně/5 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard.

Možnosti ubytování