800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ČATEŽ

Oblíbený a příjemný komplex 400 moderních, velmi pěkně vybavených apartmánových domků a kempu s kapacitou pro 450 mobilních domů, karavanů a stanů, nacházející se v turistickém centru termálních lázní Terme Čatež, v těsné blízkosti komplexu letní a zimní Termální riviéry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

oblíbený a příjemný komplex 400 moderních, velmi pěkně vybavených apartmánových domků a kempu s kapacitou pro 450 mobilních domů, karavanů a stanů, nacházející se v turistickém centru termálních lázní Terme Čatež, v těsné blízkosti komplexu letní a zimní Termální riviéry.

Vybavení

centrální recepce, letní a zimní Termální riviéra (13 000 m2), restaurace, obchody, pošta, turistické a informační centrum, sportovní a rekreační centrum, 3 sanitární bloky (sociální zařízení a sprchy). V indiánské vesnici a pirátském zálivu mohou hosté zdarma používat WiFi.

5000

Ubytování

APARTMÁNY: standardní apartmány pro 1–5 os.: obytná místnost s kuchyňským koutem a gaučem, TV, telefon, 2 ložnice (jedna s francouzským lůžkem, druhá se 3 samostatnými lůžky), koupelna s WC, fén, zahrádka, parkovací místo. V případě ubytování 1–3 osob jsou v ceně 3 lístky do Termální riviéry (jedna ložnice méně), v případě ubytování 4–5 osob je v ceně 5 lístků. K dispozici apt. typu superior­: apt. navíc vybaveny klimatizací, mikrovlnkou, grilem, DVD, rádiem a CD přehrávačem. K dispozici jsou i apt. typu superior new (lux) – stejně vybavené jako superior, pouze novější a modernější. INDIÁNSKÁ VESNICE: ve vesnici na Terme Čatež budete znovuobjevovat krásu nedotčené přírody a jednoduchý život indiánských kmenů. V indiánském stanu (teepee) se 4 lůžky, kterých je v obci 25, se budete cítit jako skuteční indiáni. Jen pár minut chůze od letní Termální riviéry – ideální pro dovolenou a dobrodružství pro všechny věkové kategorie. Každý den vás bude čekat nové indiánské dobrodružství: jízda na kánoi po jezeře, lukostřelba, indiánský tanec a zábava. Zařízení stanu: 4 lůžka (200 × 80 cm), stůl se čtyřmi židlemi, 4 zásuvky, minikuchyň (s vestavěným minibarem, lednicí, elektrickým sporákem a vodní nádrží), koše, masivní dřevěný stůl. Indiáni mohou využívat moderní sanitární uzly s koupelnami a WC. PIRÁTSKÝ ZÁLIV: je ideálním místem pro dovolenou a dobrodružství. Plovoucí vesnice 20 domů se nachází na jezeře, dřevěným mostem jsou spojeny s pevninou. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Dřevěná terasa s krásným výhledem na jezero nabízí kompletní relaxaci. V každém bungalovu je možné ubytování pro 4–5 osob. Zařízení plovoucího domu: velikost: 5 × 5 m, vybavená kuchyňka, jídelna, manželská postel s dalšími vysouvacími postelemi a přistýlkou pro dvě osoby v podkroví, dřevěná terasa. Využívání sanitárních uzlů v kempu, moderní umývárny s WC, vybaveny pračkami a sušičkami prádla.

Pro děti

dětské hřiště, dětské bazény v Termální riviéře.

Náš názor

Ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří dávají přednost apartmánovému typu ubytování s vlastním vařením.

Služby za poplatek

sauna Park s 8 různými druhy sauny, kryté a venkovní tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, bowling, squash, badminton, fitness, jízda na koních, půjčovna kol, wellness & beauty centrum, Grand Casino Lido Terme Čatež.

×