800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL TOPLICE

V roce 2002 zrekonstruovaný Grand Hotel Toplice jse nachází na břehu malebného jezera Bled a nabízí nádherný výhled na ostrov, středověký hrad na vrcholu útesu a Julské Alpy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V roce 2002 zrekonstruovaný Grand Hotel Toplice jse nachází na břehu malebného jezera Bled a nabízí nádherný výhled na ostrov, středověký hrad na vrcholu útesu a Julské Alpy.

Ubytování

Hotel má 73 pokojů. Na pokojích: župan, pantofle, vysokorychlostní kabelové připojení na internet. Počítačová místnost (bezdrátové / kabelové připojení na internet) s jedním počítačem. Bbezbariérový přístup, 4 kuřácké pokoje, všechny pokoje antialergické, pokoje s trezorem, domácí mazlíčci nejsou v prostorách hotelu dovoleni, praní prádla, žehlení.

Vybavení

Hotel je znám pro své tradiční a příjemné prostředí, jedinečný styl a rafinované pohodlí. Obě hotelové restaurace, Grand a Juliana, nabízeji vynikající národní i mezinárodní kuchyně, stejně jako vynikající slovinská vína. Grand Hotel Toplice nabízí termální bazén, soukromé koupaliště, loděnici a celou řadu wellness služeb. Čistá voda v elegantním, sloupovém bazénu je přímo z termální pramene. Koupání v bazénu má pozitivní vliv na srdce, kardiovaskulární a nervový systém. Hosté mohou také využít finské, turecké a infra sauny a solárium, kosmetický a masážní salon.

Zábava

Golf, tenis basketbal, fotbal, volejbal, bowling, minigolf, fitness. Top 3 výlety: na Bohinj, Bled Vintgar Gorge, Triglavski Národní park, na kole s průvodcem: s Triglavski Národní park turistické výlety: Soteska, Straža kulturní zajímavosti: Bled hrad, muzeum.

Hřiště

Bled Golf Course

Hřiště bylo poprvé otevřeno v roce 1937 a přepracováno pak bylo podle slavného golfového architekta Donalda Harradine v roce 1972. Je to nejstarší slovinské golfové hřiště a jedno z nejkrásnějších golfových hřišť ve střední Evropě. Zařízení se skládá z 18-ti jamkového hřiště King's Course a 9-ti jamkového hřiště Lake Course. Chcete-li si golf zpestřit, můžete kombinovat hraní na obou kurzech.. Od golfového hřiště, je to pouhé 4 km do centra Bledu a k jeho okouzlujícímu jezeru, které určitě stojí za návštěvu. V doshu jedné hodiny jízdy autem od Bledu se nachází dalších sedm golfových hřišť.

Příplatky

Turistická taxa - 1,01 EUR/noc. Příplatek za jednolůžkový pokoj - 520,- Kč. Příplatek za jednolůžkový pokoj - 650,- Kč v termínu od 1.8. do 5.9.2011 a od 30.12.2011 do 2.1.2012.

×