800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARK

  • Nádherný výhled na jezero
  • Nabídka sportovních aktivit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Kvalitní hotel se svou výjimečnou polohou, přímo na břehu jezera Bled a krásným výhledem na Julské Alpy, je tím pravým místem pro strávení klidné, ale i aktivní dovolené, především pro milovníky cykloturistiky a pěší turistiky. Hotel je vhodný pro páry, ale i rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel Park se nachází v centru města, přímo na břehu jezera Bled. Svou výjimečnou polohou vybízí k mnoha aktivitám, jako je pěší a cykloturistika. Na jezeře ledovcového původu se můžete projet na loďce, využít možnosti koupání, rybaření nebo se jednoduše kochat krásnými pohledy na nádhernou přírodu obklopenou Julskými Alpami. Na skále u jezera se nachází Bledský hrad, který lze také navštívit.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci formou bufetu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, Wi-Fi , radiem a minibarem. Možnost jedné přistýlky. (Ubytování možné i v apartmánech – na vyžádání).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi na pokojích a v areálu celého hotelu (zdarma), restaurace Park a Café, Pizzeria Rikli, Aperitiv bar, wellness centrum (vnitřní vyhřívaný bazén s termální vodou, vířivka, finská sauna, thajské masáže, solárium), fitness, hosté mohou využívat i plavecký komplex Wellness Živa v hotelu Golf, který je vzdálen cca 300 m (wellness centrum tvoří vodní plocha 380 m2, dva vnitřní bazény, venkovní termální bazén, dětský bazén, vnitřní skluzavka, termální vířivky a svět saun, každý pátek a sobotu – večerní koupání do 23 hod.), půjčovna kol, parkoviště.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL TRST

HOTEL TRST

Slovinsko, Hornokraňsko, Bled

Cena od: 6 290 Kč

Pro skupinu:

HOTEL JADRAN

HOTEL JADRAN

Slovinsko, Hornokraňsko, Bled

Cena od: 6 290 Kč

Pro skupinu:

×