Slovinsko | Hornokraňsko | Bled

KRIM hotel

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3371 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel má výbornou polohu - leží v centru města Bled, jen 100 m od jezera. Kolem celého jezera vede promenáda, kde se nachází kavárny a restaurace. Na ostrov s kostelíkem, který leží uprostřed jezera, se lze dostat loďkami. Krásná je vycházka na Bledský hrad. Místo je oblíbeno nejen turisty a cykloturisty, ale i milovníky golfu a v zimním období lyžaři.

  Lyžování

  středisko Triglav, ráj běžkařů a biatlonistů, je vzdálené 20 km. Další lyžařská centra jako Krajnska Gora, Vogel, Kobla nebo Krvavec jsou navzájem propojeny skibusem.

  Koupání

  Bazény ve Wellness centru Živa v hotelu Rikli Balance - 400 m. V letním období Bledské jezero.

  Vybavení

  restaurace, aperitiv bar, letní terasa, společenská místnost. Parkoviště před hotelem.

  Balíčky-programy

  LYŽAŘSKÝ BALÍČEK: 2x/3x/4x/5x ubytování s polopenzí, 2/3/4/5-denní skipass do lyžařského střediska Krvavec nebo Vogel nebo Kranjska Gora nebo Cerkno nebo Kanin-Sella Nevea (Itálie) nebo Arnoldstein (Rakousko), skibus z Bledu do areálu Krvavec nebo Vogel.

  Speciální nabídka

  WiFi internet ZDARMA. 20% sleva na vstup do bazénů wellness střediska Živa.

  Doprava

  Vlastní. Z Brna 510 km, z Prahy 610 km.

  Poznámky

  Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 3,13 €/dosp.os/noc, 1,56 €/dítě/noc, registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA (bez skipassu).