800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AUTOKAROVÝ LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD NA JARNÍ PRÁZDNINY DO OBLASTI BOHINJSKÉHO JEZERA

renovovaný hotel Bohinj je útulný a přátelský hotel přímo u Bohinjského jezera v srdci národního parku Triglav. Z terasy hotelu se nabízí doslova pohádkový výhled na třpytivou hladinu jezera, ve které se odrážejí horské vrcholky Julských Alp. Hotel je obklopen zelení a nezničenou přírodou a nachází se pár metrů od centra vesničky, ale přesto vzdálen od hluku dopravy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

renovovaný hotel Bohinj je útulný a přátelský hotel přímo u Bohinjského jezera v srdci národního parku Triglav. Z terasy hotelu se nabízí doslova pohádkový výhled na třpytivou hladinu jezera, ve které se odrážejí horské vrcholky Julských Alp. Hotel je obklopen zelení a nezničenou přírodou a nachází se pár metrů od centra vesničky, ale přesto vzdálen od hluku dopravy.

Vybavení

Recepce, restaurace, café bar, konferenční místnost, lyžárna, výtah, parkoviště zdarma, dětská postýlky na vyžádání – bezplatně.

Služby za poplatek

wireless internet na recepci, sauna, solárium, masáže, praní prádla, pronájem aut, hlídání dětí, pobyt domácích zvířat.

Ubytování

pohodlně vybavené, prostorné a v alpském stylu zařízené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo suity pro 2–4 os. Suita se skládá z 2lůžk. ložnice a obývacího pokoje s gaučem na rozklápění až pro 2 os. Všechny jednotky jsou se sociálním zařízením (koupelna s WC, sprcha), topení, telefon, fén, minibar, SAT/TV, trezor, balkon nebo terasa. Pokoje pro hendikepované a nekuřáky k dispozici.

Skibus

50 m autobus, ski areál Vogel (5 km), ski areál Kobla (6 km)

Lanovky

Vogel – 1 velká lanovka, 4 sedačkové lanovky, 4 vleky, celkem 18 km sjezdovek (14 km červených a 4 km modrých)

Strava

Snídaně:švédské stoly včetně nápojů
Obědy:servírované menu
Večeře:švédské stoly, výběr studených a teplých předkrmů, hlavních jídel, salátů, desertů, ovoce, nápoje za poplatek

Povinné příplatky

Příplatek na Vánoce a Nový rok.

×