800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BOHINJ

Bohinjské jezero je největším Slovinským jezerem a najdeme jej v oblasti Julských Alp. Jezero se rozkládá ve výšce 525 m n. m. a je 4,35 km dlouhé a 1,25 km široké. V okolí najdete hned několik turistických zajímavostí např. Triglavský národní park cca 3.8 km, Planica cca 23 km, Bledské jezero, Bledský Hrad a Bledský ostrov cca 19 km, Julské Alpy cca 11 km, Triglav cca 10 km, Rokle Vintgar cca 21 km. Jezero je vyhledávanou rekreační oblastí, je možné se zde koupat nebo se věnovat rybaření a dalším sportům, ideální místo pro příznivce aktivní dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kvalitní moderní hotel se nachází na kraji Bohinjského jezera v městečku Ribčev Laz ve vzdálenosti asi 5 km od lanovky na Vogel (1922 m).

Středisko

Bohinj - Ribčev Laz

Vybavení hotelu

Recepce, bar, restaurace, výtah, sauna, solárium, půjčovna kol, hotelová zahrada, parkoviště. Informační centrum hned proti hotelu, pošta, obchod a sportovní centrum v blízkosti. Před hotelem je terasa k posezení.

Pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové prostorné pokoje s vlastním příslušenstvím, dále je zde TV-SAT, telefon, minibar, příruční trezor, balkon. Koupelna je vybavena fénem. Pro rodiny s dětmi jsou určeny suity s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s rozkládacím gaučem. Ostatní vybavení je stejné, pouze zde nejsou balkony. Přízemní suity mají terasu situovanou do hotelové zahrady.

Stravování

Snídaně bufet, večeře servírované.

Sport a zábava

Koupání v jezeře, cyklistika, v blízkosti je půjčovna člunů, možnost rybaření, vysokohorská turistika. V nedaleké Bohinjské Bistrici (cca 7 km) je aquapark. Výlety do okolí – jezero Bled, Bledský hrad, soutězka Vintgar.

×