800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLetecké víkendy Lublaň a Bled

Ljubljana • Bled • Bohinjské jezero

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet do Ljubljani, city tour Ljubljana (autobusem i pěšky). Prohlídka slovinské metropole a centra kultury zahrnuje návštěvu historického jádra. Městu dominuje hrad, z jehož věží je výhled přes celé město až k Juljským Alpám. Uprostřed města na břehu Lublanice je hlavní Prešerenovo náměstí se sochou básníka Franceho Prešerena a jeho múzou Urškou a s barokním kostelem, který je symbolem města, stejně jako Trojmostí (tromostovje), které je dílem známého architekta Jožeta Plečnika. Přejezd k Bledskému jezeru, ubytování, individuální volno, možnost koupání v termálních bazénech. Nocleh.

2.den

snídaně, dopoledne individuální volno, koupání v termálních bazénech, odpoledne prohlídka města s průvodcem – procházka okolo jezera, návštěva impozantního hradu, fakultativně výlet pletnou (typická plavidlo) na ostrov a kostela na Nebevzetí Panny Marie. Lázeňské město Bled se nachází v podhůří Julských Alp těsně na hranici Triglavského národního parku. Večer fakulatativně návštěva vinného sklípku. Nocleh.

3.den

snídaně, individuální volno nebo výlet místním autobusem s průvodcem k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou k chatě Vogel s nádherným výhledem na jezero a Julské Alpy, výstup přes vrchol Globoko na Vogel (1922 m n. m.), zpět k horní stanici lanovky, sjezd lanovkou a návrat do hotelu, možnost koupání v termálních bazénech. Nocleh.

4.den

snídaně, dopoledne individuální volno – procházka v okolí Bledského jezera. Možnost zapůjčení kol (v okolí jezera jsou krásné cyklostezky), transfer na letiště a odlet do ČR.

Počasí

Slovinsko

3°C Jasno

×