800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMoravské Toplice 4 - denní zájezd, relaxační pobyt s výlety

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd po půlnoci. Po příjezdu do Slovinska návštěva jeskyně Jama Pekel (krápníková jeskyně s dravou podzemní říčkou a vodopádem), poté žička Kartuzia - zřícenina kláštera pod svahy Pohorie. Po poledni příjezd do Moravských Toplic a ubytování v hotelu, dopolední relaxace u bazénů s termálními vodami: s bílou vodou (blahodárné účinky na pohybové ústrojí), s černou vodou (jedinečná voda s příměsí ropy má léčebné účinky na kožní problémy). Večeře, nocleh.

2. den

Snídaně, celodenní lázeňský relax (možnost využití masáží a dalších léčebných procedur - za příplatek). Večeře, nocleh.

3. den

Snídaně, celodenní lázeňský relax (možnost využití masáží a dalších léčebných procedur - za příplatek). Beltince - Gibanice (prekmurská sladká specialita), Ižakovci - lisovna dýňového oleje, možnost nákupu. Dále navštívíme "Ostrov lásky" Plovoucí mlýn na řece Muře a převoz trajektem po řece Muře a zároveň muzeum řeky Mury. Večeře, nocleh.

4. den

Snídaně. Prohlídka Bogojina - jedna z nejvýznamnějších staveb architekta Plečnika, přejezd do Dubrovniku, kde se nachází největší pěstírna orchidejí v jihovýchodní Evropě. Možnost relaxu v lázních do cca 16 hodin, v obou variantách poté odjezd do ČR. Návrat do půlnoci.

Počasí

Slovinsko

15°C Jasno

×