800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY PREKMURSKA VAS

  • Neomezený vstup do termálních lázní Terme 3000
  • Široká nabídka sportovních aktivit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Ojedinělý a výjimečný apartmánový komplex, který si dodnes zachoval typické architektonické prvky regionu Prekmurje, je tou správnou volbou ke strávení odpočinkové dovolené ve výjimečném prostředí. Apartmány jsou vhodné ke strávení dovolené s přáteli nebo k rodinné dovolené.

Poloha

Apartmány se nachází v lázeňské oblasti Moravske Toplice a od termálních lázní Terme 3000 jsou vzdáleny cca 200 m. Svým umístěním jsou vhodné k pořádání pěších či cyklovýletů a také k relaxaci v termálních lázních.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci hotelu Termal.

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) se skládají z ložnice s manželskou postelí a jednoho lůžka, obývací místnosti s plně vybaveným kuchyňským koutem a jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, radiem a terasou. Apartmány jsou vhodné pro dvě až pět osob.

Vybavení

Hosté mají zdarma neomezený vstup do termálních lázní Terme 3000, které nabízí vodní plochu o rozloze 5000 m2 a jsou známé především díky černé termální vodě, jejíž unikátností je teplota 72° a pomáhá při léčbě dechových a kožních onemocnění, revmatismu a také při rehabilitacích po zranění a operacích pohybového aparátu. Vodní svět nabízí 22 bazénů, skluzavky s volným pádem, rampy se skluzavkami, podvodní masážní proudy, vzduchové masáže, protiproudy, vodopády, gejzíry, prostory pro kondiční plavání, vířivky, sauny, dětská hřiště, hřiště na míčové hry – volejbal, basketbal, házenou, fotbal, tenisové a badmintonové kurty, restaurace a bary, půjčovna jízdních kol, aerobik, animace. Parkoviště.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL TERMAL

HOTEL TERMAL

Slovinsko, Moravske Toplice

Cena od: 4 036 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY TROBENTICA

APARTMÁNY TROBENTICA

Slovinsko, Moravske Toplice

Cena od: 3 496 Kč

Pro skupinu: