800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BUNGALOVY TURISTIČNO NASELJE

  • Neomezený vstup do termálních lázní
  • Vhodné pro milovníky přírody a klidu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Unikátní bungalovy zasazené v krásné přírodě jsou vhodné pro strávení aktivní, ale i relaxační dovolené v půvabném prostředí Moravských Toplic. Bungalovy doporučujeme především milovníkům romantického prostředí, kteří touží po úniku z každodenního života ve městě.

Poloha

Bungalovy se nachází v lázeňské oblasti Moravske Toplice a od termálních lázní Terme 3000 jsou vzdáleny cca 150 m. Svým umístěním jsou vhodné k pořádání pěších či cyklovýletů a také k relaxaci v termálních lázních.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci hotelu Termal, který se nachází cca 150 m od bungalovů.

Ubytování

Bungalovy s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a radiem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hosté mají zdarma neomezený vstup do termálních lázní Terme 3000 (vzdálených cca 150 m od bungalovů), které nabízí vodní plochu o rozloze 5000 m2 a jsou známé především díky černé termální vodě, jejíž unikátností je teplota 72° a pomáhá při léčbě dechových a kožních onemocnění, revmatismu a také při rehabilitacích po zranění a operacích pohybového aparátu. Vodní svět nabízí 22 bazénů, skluzavky s volným pádem, rampy se skluzavkami, podvodní masážní proudy, vzduchové masáže, protiproudy, vodopády, gejzíry, prostory pro kondiční plavání, vířivky, sauny, dětská hřiště, hřiště na míčové hry – volejbal, basketbal, házenou, fotbal, tenisové a badmintonové kurty, restaurace a bary, půjčovna jízdních kol, aerobik, animace. Parkoviště.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY PREKMURSKA VAS

APARTMÁNY PREKMURSKA VAS

Slovinsko, Moravske Toplice

Cena od: 4 471 Kč

Pro skupinu: